Головна » Готові твори

Твір на тему: "Як я провів літо"

Твір на тему: "Як я провів літо" скачати

Скачати повну версію

Це було цікаве літо. Якщо перший місяць відпочинку нічим не відрізнявся від попередніх літніх канікул, я був у місті, то наступні два місяці виявилися для мене найбільше запам'ятовуються, я поїхав до тітки в село. Саме, з проведеними днями в селі у мене пов'язані цікаві події та яскраві враження мого літа.

У селі час йде повільно і нерішуче , зовсім не так, як у великих містах. Здається, що пройшов цілий місяць, а насправді пройшла всього один тиждень. Зазвичай, з ранку я допомагаю тітці по городу, хоча її ранок починається раніше мого. У нас село далеко від селища і вода з крана нечувана розкіш, тому я беру два старих залізних відра і йду через три будинки до колодязя. Вода з криниці неймовірно чиста і дуже холодна. Іноді доводиться щось зробити по будинку, але як тільки з'являється перша можливість, я перемахувати через паркан і біжу до друзів.

У селі у мене хороші друзі. Разом ми проводимо майже весь час. У найспекотніші дні ми годинами можемо просидіти на березі річки. Купаємося, граємося і проводжаємо поглядами проходять баржі. Якось мені потрапило від моєї тітки за те, що я пропустив обід, а насправді я і не був голодний. Справа в тому, що мій друг Пашка приніс від дядька Сергія цілий пакет картоплі, і ми пекли її прямо в багатті. Яке це задоволення перекидати з однієї в іншу руку гарячу картоплю, а потім розламувати і з'їдати по шматочку, очищаючи її від солоної золи. Погодьтеся, це вам не тарілка з готовим супом. Зате скільки романтики і щастя проведених, як ніби зовсім в іншому світі, літніх днів!

Вечорами я сидів удома в цієї дерев'яної хаті. Зазвичай, після вечері до тітки приходили подруги, вони довго сиділи за великим круглим столом у центрі кімнати і пили чай. Я знаходився неподалік, залазячи на велику кам'яну піч, і або розглядав книги, привезені з міста, або нічого не робив, як часто говорила тітка "бив байдики". Хоча насправді я вів щоденник, і, як Робінзон Крузо на безлюдному острові, робив позначки, відраховуючи дні до того часу, коли мене заберуть в місто.

Іноді, я ловлю себе на думці, що село і є далекий від міста острівець, де життя підкоряється іншому ритму. Може бути, тому що тут ближче до природи, а може бути, просто міста так далеко відірвалися від справжньої спокійного життя в гонитві за технічним прогресом. Так чи інакше, я міська людина і моє місце там, в нескінченному потоці інформації, але кожен раз їдучи з цього тихого острівця спокою, я буду згадувати про те, як провів літо і сумувати за моєму селі.

Пряме посилання
Переглядів: 1135 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Народне уявлення про добро і з...
Презентація на тему: Лас-Вегас...
Англійська мова О. Д. Карпюк 1...
Презентація на тему: Війна за ...
Презентація на тему: День Іван...
Презентація на тему - Астроном...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему: "Як я провів літо" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!