Головна » Готові твори

Твір на тему - Як я провів літо

Твір на тему - Як я провів літо скачати

Скачати повну версію

Як завжди , літо пройшло непомітно. Але воно було самим незабутнім з усіх. Це літо я провела в селі. Раніше кожен рік я їздила до бабусі. Але так вийшло , що минулого року мені не вдалося погостювати у них. За два роки я дуже скучила за всім рідним і друзям , скучила за запахом сіна, по походах за грибами і ягодами.
    Але ось і настав той довгоочікуваний літо . Кожен день світить сонце, небо безхмарно. Зошити і підручники відкладені убік. Схопивши купальники, ми біжимо на озеро і веселимося цілий день.
    Наприкінці червня наш клас пішов у похід з ночівлею . Але, на жаль, я не змогла сходити з ними, тому що наступного дня я їхала в село.
    Як мені розповіли однокласники, похід був відмінним.
    Нарешті , я приїхала в свою улюблену село і побачила своїх родичів і друзів, просто вдихнула повітря сільського життя. Адже цілих два роки я їх не бачила.
    Але гостею я була недовго. Довелося звикати до сільського життя. Щоразу потрібно було ходити до колодязя за водою, щоб поливати город, ходити за телятами . Я навіть вирішила навчитися доїти корів, і це у мене вийшло, хоча і не з першого разу.
    Коли настав сезон ягід і грибів, ми через день ходили в ліс. Ягід було дуже багато, в основному це була смородина. Але грибів майже не було через сильні лісові пожежі. Іноді через нього по селу стояв зміг.
    Але ось настав сезон сінокосу. Як приємний цей запах свіжого сіна, спів коників, набридливе покусування літаючих мурашку ! Навіть стрибки мерзенних жаб не викликають відрази.
    Доводилося вставати в 9:00 ранку і йти на сінокіс, зникаючи там до семи або восьми годин вечора. Приємна на сінокосі похідна апетитна їжа. Цікаво було дивитися на тих, хто вчився косити сіно. За цілий день сильно втомишся, але коли привозиш сіно , відчуваєш приємну розслабленість і радість на душі. П'єш смачне парне молоко, дивишся на сильно втомленого дідуся і розумієш всю сутність сільського життя.
    Але, незважаючи на цей сільський працю , не відчуваєш себе занадто змученою. З гарним настроєм ідеш гуляти, і при зустрічі з друзями настрій змінюється на відмінне.
    Сільське життя має свою привабливість, хоча вона дуже важка. А сільські трудівники завжди викликають у мене почуття поваги і великої подяки за їх благородну працю. І твердість їх характеру - від землі. Земля -матінка годує , напуває і виховує Людини.
    У мене з'явилося багато друзів, яких я дуже люблю і сильно за ними сумую .
    А ще цього року на світ з'явилася моя перша племінниця. Іноді доводилося няньчитися з нею і з молодшим дворічним братиком. З ним дуже цікаво, але вони такі докучливі!
    Це літо назавжди залишиться у мене в пам'яті. Воно було незабутнім! А головне, село дала мені якесь велике почуття дотику з таємницями природи. Це було останнє літо мого шкільного життя. '
Пряме посилання
Переглядів: 1423 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Математика Г. М. Янченко, В. Р...
Англійська мова В. М. Плахотни...
Презентація на тему - НЕПРЯМІ ...
Твір на тему: Різдво
Презентація на тему - Споживчи...
Твір на тему "З любов'...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему - Як я провів літо який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!