Головна » Готові твори

Твір на тему "Якби я був чарівником"

Твір на тему "Якби я був чарівником" скачати

Скачати повну версію

Щоб я зміг змінити в нашому світі, якби я став чарівником? Напевно, дуже багато чого. Я би зібрав разом і запитав у своїх рідних і друзів, щоб вони хотіли змінити за допомогою чарівної сили магії. Склав би цілий список своїх майбутніх чарівних справ, не забув би нікого. Напевно, їх буде навіть два. В одному списку будуть просто мрії, які хотілося б перетворити на реальність. Але це як маленькі прохання, чи що. А в іншому буде великий перелік усього, щоб мені самому хотілося не просто побачити в майбутньому, а змінити докорінно. Може це і нездійсненна мрія, але, а раптом вийде. Найголовніше, щоб такі побажання і прохання не пошкодили нікому, а це означає, що це будуть тільки добрі чарівні «заходи».

Ставши чарівником, я б постарався прибрати із Землі всі хвороби, особливо, ті, які досі ніяк не можуть вилікувати ні світила медичних наук, ні бабусі, ні всезнаючі знахарі. У моєму майбутньому світі ніхто не буде травмуватися, ламати собі руки і ноги, навіть на слизькому крижаному ковзанці. А якщо раптом таке трапиться, то гоїтися все у людини буде як у фільмах про фантастику, без болю, дуже швидко і без наслідків.

Якби я був чарівником, то зробив би все, що б ніде на всій Землі не було сиріт. У всіх дітей обов'язково буде мама і тато. Сім'ї будуть тільки міцні, люблячі і дружні. Батьки ніколи не будуть розлучатися. Хотілося б, щоб довше жили наші бабусі і дідусі, у них є чому повчитися і дуже хочеться подовше з ними побути. Скориставшись своєю силою чарівника, я постарався б все влаштувати так, щоб нікому не хотілося воювати. Адже жити на Землі так цікаво і без воєн. Люди не стали б ворогувати , ділити землі, корисні копалини і політичну владу. Вони б просто поважали себе та інших.

У школі як по велінню чарівної палички уроки стали б... коротше, а перерви довше. Ми б усім класом їздили або літали б на літаках в ті країни, які ми вивчаємо. Адже добре один раз побачити те, про що розповідають викладачі, ніж читати і слухати цю інформацію. Але самим, мабуть, головним чарами з мого боку було б зробити всіх щасливими і здоровими. Хотілося б, щоб моря, річки і озера були з рибою, в лісах і в тайзі щоб було багато різних звірів, а то скоро ми їх будемо бачити і вивчати тільки з ілюстрацій, викладеним на сторінках Червоної Книги . Мій майбутній світ - без землетрусів і повеней, що забирають життя людей. Ніяких аварій не буде, ні літаків, ні поїздів. Автомобілі будуть їздити без аварій. Ну, от бачите, ще стільки справ. Може не обов'язково бути чарівником, щоб все це здійснити? Потрібно просто всім разом постаратися.
Пряме посилання
Переглядів: 3212 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Образи фантастичних істот у ка...
Презентація на тему Підліткови...
Презентація на тему - Теорія к...
Презентація на тему - Доброта
Фізика. Ляшенко. Коршак. Савче...
Презентація на тему - Структур...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Якби я був чарівником" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!