Головна » Готові твори

Твір на тему "Якби я був депутатом"

Твір на тему "Якби я був депутатом" скачати

Скачати повну версію

Якби я був депутатом, я б подумав про те, як допомогти людям жити краще. Зараз дуже багато нещасливі, тому що у них немає роботи, немає стабільного доходу, немає грошей на розваги, або немає вільного часу, якщо вони постійно заробляють гроші. Я б подумав, як можна поліпшити сучасну систему, щоб знайти компроміс між роботою та розвагами, між прагненням заробляти гроші і розважатися. Наприклад, можна було б придумати програму допомоги молодим фахівцям, тому що саме в молодому віці, тільки починаючи свою кар'єру, молодий спеціаліст відчуває безліч труднощів.

Коли молода людина або дівчина закінчують вищий навчальний заклад , отримують спеціальність, найчастіше їх знання не дуже дорого коштують, тому що цінуються більш досвідчені фахівці. Тому, якщо молоді люди хочуть працювати за фахом, вони змушені отримувати копійки. Дуже часто вони обирають інший варіант, вони йдуть працювати офіціантами або продавцями - консультантами, або ще куди-небудь, тому що там вони можуть заробити в два, а то і в три рази більше, отримати чайові і насолоджуватися життям, тому що гроші допомагають їм отримувати те, що вони хочуть - подорожі, відвідування цікавих місць, розваги та багато іншого.

Тому програми для молодих фахівців - це дуже важливо, наприклад, підвищити зарплати молодому спеціалісту , тоді менше людей буде йти працювати не за фахом. Ще мені подобається ідея про те, що ввести обов'язкове читання у в'язницях. Я прочитав, що в Європі існують деякі місця ув'язнення, де кожна прочитана книга зменшує термін, на який засуджений чоловік. Мені здається, це досить розумна ідея, адже людина найчастіше скоює злочини від неосвіченості й нерозвиненості. Тому кожна прочитана книга змусить його думати , змусить його зрозуміти свій вчинок, чому він так вчинив, може бути, книга допоможе йому покаятися. Я впевнена , якби в нашій країні читали більше, злочинність б знизилася набагато.

Крім того, нікого не можна змусити читати. Якщо людина не хоче, він не буде цього робити. Але якщо мотивувати ув'язнених тим, що термін зменшиться, нехай і незначно, але це їх повинно зацікавити. А після цього вони почнуть читати, а почавши читати, вони по - іншому подивляться на світ, в якому живуть. Може це саме той спосіб виховання, який і потрібно застосувати, я думаю, це варто спробувати.
Пряме посилання
Переглядів: 1697 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Англійська мова О. Д. Карпюк 1...
Презентація на тему - ПОХОДЖЕН...
Рідна мова М. І. Пентилюк та і...
Презентація на тему: Фірми в е...
Презентація на тему Видатні хі...
Презентація на тему - Pets

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Якби я був депутатом" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!