Головна » Готові твори

Твір на тему "Якби я був президентом"

Твір на тему "Якби я був президентом" скачати

Скачати повну версію

Якби я був президентом, звучить майже як же, як фраза, якби я був суперменом. Тому що ми завжди думаємо, що президент може зробити дуже багато. Якби я був президентом, я б створив багато законів, які б покращили життя людей, які б поліпшили умови життя в нашій країні.

Наприклад, я дуже дивуюся, як пенсіонери можуть жити на маленьку пенсію, адже часто вони не можуть купити навіть необхідного. Я б збільшив їм пенсію, щоб вони могли не тільки купити хліб і макарони, а й іноді що-небудь до чаю, м'ясо та овочі. Тим пенсіонерам, які живуть в селі, можна вирощувати і збирати овочі в городі, але ж і вони дуже старі і їм важко працювати на землі. Тому пенсія повинна покривати всі їхні витрати і потреби. Якщо вона працювали все життя, а зараз не можуть, це не означає, що їм потрібно менше платити. Мені завжди дуже неприємно, коли я бачу, як старі бабусі і дідусі просять милостиню. І тоді я згадую, що в Європі пенсіонери займаються тим, що подорожують. Їхня пенсія їм дозволяє це робити. Я б постарався зробити так, щоб і наші пенсіонери змогли собі це дозволити. Нехай вони не будуть подорожувати за кордон, але хоча б по Україні.

Ще я б постарався зробити освіту доступною кожному. Мені здається, вчитися - це дуже важливо. Навіть якщо ти багато чого забудеш з того, що ви проходили у школі, пам'ять розвиватиметься, буде розвиватися мислення. Напевно, зараз система освіту трохи застаріла, тому що вона не змінювалася вже кілька десятиліть. А світ тоді був зовсім іншим, тому було б добре подумати про зміну освітньої системи. Мені здається, це буде дуже важким завданням, оскільки потрібно буде переписати всі підручники, видати нові, заново навчати всіх вчителів . Але, безсумнівно, це принесе свої плоди і допоможе нам правильно розвиватися.

Якби я був президентом, я б намагався знайти час, щоб поспілкуватися з простими людьми, тому що це дуже важливо. Навіть якщо президент буде хорошим і відповідальною людиною, він не зможе встежити за всіх навколо. Наша країна дуже велика за розміри і ще допомагатимуть безліч губернатором, чиновником, міністром. Вони можуть виявитися не дуже відповідальними і працювати абияк. А всі наслідки відчують на собі прості громадяни, які працюють, живуть, купують продукти, вчаться, ходять в кіно. Тому, якщо президент хоче бути в курсі останніх подій в житті народу, він повинен часто з ним зустрічатися. Адже, як я думаю, саме допомога громадянам та захист їх інтересів повинна бути головним завданням будь-якої людини, які має влада.
Пряме посилання
Переглядів: 6773 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Твір на тему "Риси характ...
Презентація на тему - Теорії з...
Презентація на тему: загін Сум...
Презентація на тему - Корупція
Англійська мова О. Д. Карпюк 5...
Презентація на тему - МАКРОЕКО...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Якби я був президентом" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!