Головна » Готові твори

Твір на тему: Хеллоуїн

Твір на тему: Хеллоуїн скачати

Скачати повну версію

Хеллоуїн - це один з найулюбленіших свят американських дітей. Незважаючи на те , що він недавно прийшов до України, Хеллоуїн починає набувати популярності: у багатьох магазинах з'являється спеціальна атрибутика, а люди з радістю приміряють на себе костюми нечисті.

Традиційно Хеллоуїн відзначається 31 жовтня, так як 1 листопада Християнська церква відзначає День всіх святих. Діти в Хеллоуїн ходять по будинках і випрошують для себе солодощі - це схоже з тим, що відбувалося на Русі - з колядкам. Вони одягають на себе різноманітні костюми, озброюються гарбузами, всередині яких стоять свічки і йдуть до своїх сусідів, а також незнайомим людям, які, в свою чергу дають їм солодкі частування та фрукти - щоб діти не зіграли з ними злий жарт і не зробили капость.

Також однією з найяскравіших традицій цього свята є вирізання гарбузів.

Існує стара ірландська легенда, яка свідчить, що гарбузове ліхтарі були названі так на честь людини, якого звали Джек. При свого життя він був жахливим скупердяї і скнарою . Він не міг потрапити в рай, так як дружив з дияволом і грав з ними злі жарти. У підсумку Джек повинен був ходити з ліхтарем аж до Судного дня.

Одним з розваг на Хеллоуїн, безумовно, є ворожіння.

Приміром, в пиріг запікали монетку, колечко і наперсто. Тому, хто знайде в клопоталась кільце, передрікали швидке заміжжя або одруження. Людина, що знайшла монетку, мав неодмінно розбагатіти. Якщо ж ви знайшли наперсток, то це означає, що ви нещаслива людина - в цьому випадку говорили , що ви весь час будете без грошей і не знайдете свою любов, загалом, наперсток позначав злий жарт духів.

Також було популярно наступне ворожіння: треба було покликати чорну кішку й уважно дивитися, який же лапкою вона переступить через поріг. Залежно від того трактувалися передбачення.

У наші дні люди все більше і більше ворожать на картах або по руці, а такі старі ворожіння використовуються заради забави. Раніше люди вірили у відьом, відловлювали їх і спалювали на багатті. Також вони вірили в те, що в ніч на 31 жовтня відьми бродять по вулиці і, щоб заплутати злих духів, надягали на себе їхні костюми, остаточно збиваючи їх столку.

Сьогодні ж мало хто вірить у те, що існують ці злі духи, проте святкування Хеллоуїна стало традиційним і тепер вже сприймається нами забави ради. Спеціально вигадуються різні страшилки, які розповідають вночі 31 жовтня.
Пряме посилання
Переглядів: 219 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - Середньо...
Фізика Є. В. Коршак 8 клас
Презентація на тему - Синтез м...
Презентація на тему - Сили вза...
Презентація на тему Австрія
Англійська мова Л. Биркун 6 кл...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему: Хеллоуїн який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!