Головна » Готові твори

Твір на тему - Книга в моєму житті

Твір на тему - Книга в моєму житті скачати

Скачати повну версію

Навіщо мені потрібно читати книги? Це питання як не можна актуальне в наш час. Ми живемо в епоху загальної комп'ютеризації . Будь-яку книгу я можу знайти в Інтернеті. Більше того, мені зовсім не обов'язково її читати, я можу її просто прослухати або подивитися екранізацію . Чесно кажучи, це набагато легше, ніж читати.
    Ось і з'явився перший відповідь на питання про необхідність читання . Читаючи книги, я « працюю головою» , тобто думаю , розмірковую , роблю якісь висновки. Це перше . Друге - я переконаний, що книги виховують і морально , і духовно. У них ставляться питання, про які в повсякденному житті якось не замислюєшся. Але ці питання мають першорядне значення в житті кожної людини : навіщо я живу? що є любов? який світ навколо мене? І так далі.
    Зараз у нас є величезний вибір книг. Класика , детективи , інтелектуальні тексти , фентезі , сучасна «класика» ... Серед усього цього різноманіття , яке сприймається як належне , можна втратити по- справжньому цінні книги. А які книги для мене є цінними?
    Ті , які надихають на гідні справи , які народжують віру в себе і в світле майбутнє , які розкривають сутність людських вчинків , які просто приємно читати. Цінні книги можна читати неодноразово і кожного разу знаходити в них щось нове і цінне. Вони не призначені для дітей або для дорослих , знаходяться поза часом і віку.
    Одна з моїх найулюбленіших книг , яка багато в чому змінила мої погляди , - філософська притча « Чайка на ім'я Джонатан Лівінгстон », написана Річардом Бахом . Головний герой твору , чайка Джонатан Лівінгстон , не був схожий на всіх інших. Він хотів літати вище всіх, далі за всіх, хотів бути кращим у всьому . У нього ніхто не вірив , всі чайки в його зграї сміялися над ним.
    Нікого не слухаючи , Джонатан літав ночами, хоча так не робив ніхто до нього . Герой розвивав неймовірну швидкість - 214 миль на годину - і мріяв про ще більше . Вигнаний зі зграї , але не зломлений , у фіналі Джонатан знайшов свободу і знайшов однодумців.
    Як епіграф до твору автор написав такі рядки « Невигадані Джонатану - Чайці , який живе в кожному з нас». Ця книга вселяє в нас віру в самих себе, в те, що людина може все , якщо буде прагнути до мети і навчиться не залежати від громадської думки.
    Книги відіграють важливу роль у моєму житті , тому що сильно впливають на неї. Можна сказати , що , якоюсь мірою , книги є моїми старшими товаришами , наставниками. Через призму моїх улюблених книг я дивлюся на світ і , як мені здається , стаю краще: доборі , мудрішими , терпиміше .
Пряме посилання
Переглядів: 2524 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - БОЙОВІ М...
Презентації з німецької мови н...
Англійська мова О. Д. Карп'...
Презентація на тему - Cats
Рідна мова М. І. Пентилюк, І. ...
Презентація на тему - Music an...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему - Книга в моєму житті який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!