Головна » Готові твори

Твір на тему - Книга в моєму житті

Твір на тему - Книга в моєму житті скачати

Скачати повну версію

Навіщо мені потрібно читати книги? Це питання як не можна актуальне в наш час. Ми живемо в епоху загальної комп'ютеризації . Будь-яку книгу я можу знайти в Інтернеті. Більше того, мені зовсім не обов'язково її читати, я можу її просто прослухати або подивитися екранізацію . Чесно кажучи, це набагато легше, ніж читати.
    Ось і з'явився перший відповідь на питання про необхідність читання . Читаючи книги, я « працюю головою» , тобто думаю , розмірковую , роблю якісь висновки. Це перше . Друге - я переконаний, що книги виховують і морально , і духовно. У них ставляться питання, про які в повсякденному житті якось не замислюєшся. Але ці питання мають першорядне значення в житті кожної людини : навіщо я живу? що є любов? який світ навколо мене? І так далі.
    Зараз у нас є величезний вибір книг. Класика , детективи , інтелектуальні тексти , фентезі , сучасна «класика» ... Серед усього цього різноманіття , яке сприймається як належне , можна втратити по- справжньому цінні книги. А які книги для мене є цінними?
    Ті , які надихають на гідні справи , які народжують віру в себе і в світле майбутнє , які розкривають сутність людських вчинків , які просто приємно читати. Цінні книги можна читати неодноразово і кожного разу знаходити в них щось нове і цінне. Вони не призначені для дітей або для дорослих , знаходяться поза часом і віку.
    Одна з моїх найулюбленіших книг , яка багато в чому змінила мої погляди , - філософська притча « Чайка на ім'я Джонатан Лівінгстон », написана Річардом Бахом . Головний герой твору , чайка Джонатан Лівінгстон , не був схожий на всіх інших. Він хотів літати вище всіх, далі за всіх, хотів бути кращим у всьому . У нього ніхто не вірив , всі чайки в його зграї сміялися над ним.
    Нікого не слухаючи , Джонатан літав ночами, хоча так не робив ніхто до нього . Герой розвивав неймовірну швидкість - 214 миль на годину - і мріяв про ще більше . Вигнаний зі зграї , але не зломлений , у фіналі Джонатан знайшов свободу і знайшов однодумців.
    Як епіграф до твору автор написав такі рядки « Невигадані Джонатану - Чайці , який живе в кожному з нас». Ця книга вселяє в нас віру в самих себе, в те, що людина може все , якщо буде прагнути до мети і навчиться не залежати від громадської думки.
    Книги відіграють важливу роль у моєму житті , тому що сильно впливають на неї. Можна сказати , що , якоюсь мірою , книги є моїми старшими товаришами , наставниками. Через призму моїх улюблених книг я дивлюся на світ і , як мені здається , стаю краще: доборі , мудрішими , терпиміше .
Переглядів: 2446 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - Перехід ...
Довідник молодшого школяра Укр...
Всесвітня історія. Довідник
Хімія Н. М. Буринська 8 клас
Усі твори з Англійської онлайн...
Алгебра Г. П. Бевз, В. Г. Бевз...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему - Книга в моєму житті який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!