Головна » Готові твори

Твір на тему "Комп'ютер - добро чи зло?"

Твір на тему "Комп'ютер - добро чи зло?" скачати

Скачати повну версію

Наша сучасна стрімка життя вже не дуже добре собі уявляється без комп'ютера. Їх можна побачити в будь-якій сім'ї, навіть з невеликим матеріальним достатком. Ця річ стала простою необхідністю, як пральна машина або холодильник. У будь-якому офісі або компанії обов'язково є це диво сучасної техніки. Завдяки комп'ютерам, набагато облегчіласть така потрібна, але дуже трудомістка частина роботи в будь-якому підприємстві, як діловодство. Тепер вже не потрібно мати в штаті компанії друкарок, які набирали всі документи на друкарських машинках. А якщо потрібно було їх отримати в кількох примірниках, то доводилося користуватися копіювальної папером. Завдяки комп'ютерній техніці та копіювальних апаратів сьогодні можна зробити величезну кількість копій всього за кілька хвилин.

У деяких сім'ях при покупці комп'ютера виникає спірне питання, добро це, чи зло? Для нашої родини, де є двоє дітей шкільного віку, комп'ютер просто необхідний. Мама була трохи проти цієї покупки, але ми постаралися її переконати. Нашими доводами були корисність інтернету, який можна підключити і отримання великої кількості інформації, яка їм надається. Головним аргументом було те, що в мережі інтернет дуже багато рецептів: кулінарних, по догляду за собою, з вирощування овочів і квітів. Ми постаралися у фарбах пояснити , що не потрібно шукати у подруг і знайомих відповідь на своє питання, досить просто набрати його в пошуковому вікні.

Мама була проти, комп'ютера, так як вона знала, що ми будемо багато часу грати на ньому в різні ігри. Але ми пообіцяли розподілити час і не сидіти довго перед екраном. Мама здалася.

Тепер ми можемо не тільки дивитися сайти, але й перевіряти вхідну пошту. Ми тепер всі разом можемо відвідувати різні магазини, бібліотеки, сайти з пропозиціями покупок різних товарів. Це можна робити , не виходячи з дому. Якщо вважати всі плюси і мінуси комп'ютера, то тут виразно і не відповісти, чого більше або менше. З одного боку побачити світ хочеться своїми очима , а не на екрані монітора. Та й залежність все ж є від комп'ютера, а може просто звичка по приходу зі школи відразу ж його включати, щоб поспілкуватися з друзями. Мені здається, що все має бути в міру. Це стосується і комп'ютера. Щоб не втрачати зір, і не втратити зв'язок з зовнішньою стороною всього навколишнього, просиджуючи годинами перед екраном, потрібно обов'язково визначити для себе межу між життям реальним і всім, що відбувається в Інтернеті. Тоді вже комп'ютер не буде ворогом, а лише помічником у пошуку різного роду інформації, як для занять, так і для загального кругозору.
Пряме посилання
Переглядів: 1294 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему: Лижні гон...
Методика проведення практичних...
Шпаргалка з економіки на тему ...
Хімія Н. М. Буринська 7 клас
ГДЗ математика 6 клас. Збірник...
Алгебра Мерзляк А.Г., Номіровс...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Комп'ютер - добро чи зло?" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!