Головна » Готові твори

Твір на тему "Комп'ютер - добро чи зло?"

Твір на тему "Комп'ютер - добро чи зло?" скачати

Скачати повну версію

Наша сучасна стрімка життя вже не дуже добре собі уявляється без комп'ютера. Їх можна побачити в будь-якій сім'ї, навіть з невеликим матеріальним достатком. Ця річ стала простою необхідністю, як пральна машина або холодильник. У будь-якому офісі або компанії обов'язково є це диво сучасної техніки. Завдяки комп'ютерам, набагато облегчіласть така потрібна, але дуже трудомістка частина роботи в будь-якому підприємстві, як діловодство. Тепер вже не потрібно мати в штаті компанії друкарок, які набирали всі документи на друкарських машинках. А якщо потрібно було їх отримати в кількох примірниках, то доводилося користуватися копіювальної папером. Завдяки комп'ютерній техніці та копіювальних апаратів сьогодні можна зробити величезну кількість копій всього за кілька хвилин.

У деяких сім'ях при покупці комп'ютера виникає спірне питання, добро це, чи зло? Для нашої родини, де є двоє дітей шкільного віку, комп'ютер просто необхідний. Мама була трохи проти цієї покупки, але ми постаралися її переконати. Нашими доводами були корисність інтернету, який можна підключити і отримання великої кількості інформації, яка їм надається. Головним аргументом було те, що в мережі інтернет дуже багато рецептів: кулінарних, по догляду за собою, з вирощування овочів і квітів. Ми постаралися у фарбах пояснити , що не потрібно шукати у подруг і знайомих відповідь на своє питання, досить просто набрати його в пошуковому вікні.

Мама була проти, комп'ютера, так як вона знала, що ми будемо багато часу грати на ньому в різні ігри. Але ми пообіцяли розподілити час і не сидіти довго перед екраном. Мама здалася.

Тепер ми можемо не тільки дивитися сайти, але й перевіряти вхідну пошту. Ми тепер всі разом можемо відвідувати різні магазини, бібліотеки, сайти з пропозиціями покупок різних товарів. Це можна робити , не виходячи з дому. Якщо вважати всі плюси і мінуси комп'ютера, то тут виразно і не відповісти, чого більше або менше. З одного боку побачити світ хочеться своїми очима , а не на екрані монітора. Та й залежність все ж є від комп'ютера, а може просто звичка по приходу зі школи відразу ж його включати, щоб поспілкуватися з друзями. Мені здається, що все має бути в міру. Це стосується і комп'ютера. Щоб не втрачати зір, і не втратити зв'язок з зовнішньою стороною всього навколишнього, просиджуючи годинами перед екраном, потрібно обов'язково визначити для себе межу між життям реальним і всім, що відбувається в Інтернеті. Тоді вже комп'ютер не буде ворогом, а лише помічником у пошуку різного роду інформації, як для занять, так і для загального кругозору.
Пряме посилання
Переглядів: 1201 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему: Війна за ...
Презентація на тему - Money (Г...
Презентація на тему: Економічн...
Презентація на тему - PAST SIM...
Презентації з німецької мови н...
Хімія Ярошенко О. Г. 10 клас

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Комп'ютер - добро чи зло?" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!