Головна » Готові твори

Твір на тему "Комп'ютер у моєму житті"

Твір на тему "Комп'ютер у моєму житті" скачати

Скачати повну версію

Я ніколи не замислювався, що значить для мене мій комп'ютер, але все-таки це цікаве питання. Комп'ютер настільки міцно оселився в моєму повсякденному житті і так давно став частиною всього, що я роблю, що перестав його помічати і думати про нього. Я його просто використовую в міру потреби. Але так виходить, що необхідний він майже завжди. Якщо потрібно написати реферат, я набираю його на комп'ютері, якщо необхідно знайти якусь інформацію, я шукаю її в інтернеті, знову ж за допомогою комп'ютера. Навіть фільми ми вже давно дивимося в інтернеті, так як це набагато зручніше і заощаджує час. Адже при такому перегляді дуже рідко може перешкодити реклама.

Зараз будь-які документи, які необхідно скласти, набираються на комп'ютері, там можна перевірити помилки або знайти правильну конструкцію пропозиції. Комп'ютер може зробити практично все, він вважає, він перевіряє помилки, він підкреслює те, що неправильно, за допомогою комп'ютера можна дивитися фільми, читати книги, слухати музику. Те, для чого раніше необхідно було мати безліч пристроїв, зараз вимагає тільки комп'ютера. Це дуже зручно і, природно, все навколо зараз використовують комп'ютер і всі дуже цим задоволені.

Комп'ютер дуже сильно допомагає заощадити час, хоча, з іншого боку, він навпаки його забирає. Наприклад, якщо ми починаємо грати в якісь ігри на комп'ютері або листуватися з друзями, час просто летить, і ніхто не помічає, як швидко воно проходить. Через це можна нічого не встигнути і провести цілий день, сидячи за комп'ютером. Для того, щоб комп'ютер став другом і помічником, чи не вбивцею часу, необхідно вміти контролювати себе і правильно використовувати його корисні ресурси. У такому випадку, комп'ютер допоможе заощадити купу часу і зробити безліч речей за пару годин. Якщо ж постійно відволікатися на соціальні мережі та цікаві картинки, то нічого доброго з цього не вийде.

Хоча це дуже пізнавально і цікаво , і може допомогти дізнатися багато цікавого, краще для цього знайти вільний час. Швидше за все, якщо б у мене зараз забрали комп'ютер або обмежили можливість користуватися ним, коли і скільки я захочу, я б відчув себе трохи втраченим, тому що він став необхідний. Я думаю, багато хто може сказати те ж саме, тому що всі зараз користуються комп'ютерами, більше і менше. Крім того, комп'ютери з кожним роком все більше модифікуються , та їх якості поліпшуються практично кожен день. Якщо раніше були величезні агрегати, то зараз можна користуватися дрібненькими зручними ноутбуками , які мають також відмінну потужність.
Пряме посилання
Переглядів: 9099 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація з англійської мови...
ГДЗ Англійська мова О. Д. Карп...
Народне волевиявлення,вибори, ...
Презентація на тему - ТЕКСТИ У...
Твори з української літератури...
Презентація на тему - Астороно...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Комп'ютер у моєму житті" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!