Головна » Готові твори

Твір на тему "Краса врятує світ"

Твір на тему "Краса врятує світ" скачати

Скачати повну версію

Найбільшим психологом і тонким знавцем людських душ минулого століття Федором Михайловичем Достоєвським було давно сказано, що краса врятує світ. У житті є багато недосконалого, що може призвести до розбратів в сім'ї , війнам, екологічних катастроф. Звичайно ж, автор був прав, вона може врятувати весь світ , але про яку красу йшла тоді мова ? Думаю, що не про яскраві нафарбованих особах красивих дівчат на глянцевих обкладинках журналів. Він , швидше за все , мав на увазі і мав на увазі гармонію в людських відносинах і людської душі.
Краса справжньої любові була оспівана ще Шекспіром , він писав приблизно такі слова , чим більше людина віддає , тим більше у нього залишається. Він у своїх творах описував ту красу людей , які жертвували в ім'я щастя і порятунку інших своїми життями.

У найкращих легендах усього світу завжди образ незвичайних особистостей , героїв і сміливців описувався , як дуже красивих зовні людей. Ми всі , дивлячись на картину Рафаеля «Мадонна з немовлям» , завжди завмираємо в захваті. Жодне серце не може залишитися байдужим побачивши цієї краси материнства . Вона була готова йти на будь пекельні муки заради свого малюка. Увійшли до хрестоматії російської літератури , слова Антона Павловича Чехова про те , що в людині все повинно бути прекрасно ... актуальні були і тоді і в наш час. Це ми повинні бути завжди прекрасними , не тільки в очах сторонніх , а постійно. Можливо , що тільки тоді людина не буде боятися війни , катастроф , голоду.

У Всесвіті все має взаємозв'язок : і негативні явища і людська краса. Якщо ми доб'ємося гармонії , то тоді краса , звичайно ж , переможе і врятує наш світ.
Дуже часто ми чуємо вислів про те , як красивий чоловік . Що може це означати ? Це досить ємне поняття в моєму розумінні . Мені здається , що красивим можна назвати людину не з його зовнішніми даними , а за душевним і внутрішнім змістом. Коли він самозабутньо займається своєю улюбленою роботою , живе в повній гармонії зі своїм оточенням і собою , то йому все по плечу. Самодостатні люди завжди впевнені в собі. Вони з радістю творять добро не тільки для своєї родини і себе , а й для інших , і від цього отримують справжнє задоволення. Таким людям не потрібно заздрити , їх можна тільки підтримати і брати з них приклад. З ними завжди комфортно і дуже цікаво.

Дуже часто ми любимо людей , навіть якщо вони не мають ідеальної зовнішності . Вони душевні , чуйні і готові прийти на допомогу в будь-яку хвилину . Це внутрішня краса людини , яка здатна врятувати наш світ.
Пряме посилання
Переглядів: 2031 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентації з німецької мови н...
Математика (рівень стандарту) ...
Відповіді на запитання і завда...
Презентація на тему - SCHOOL S...
Презентація на тему - Функціон...
Алгебра Г. М. Янченко, В. Р. К...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Краса врятує світ" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!