Головна » Готові твори

Твір на тему "Кращий день літа"

Твір на тему "Кращий день літа" скачати

Скачати повну версію

Ось і прийшло довгоочікуване літо. А що це означає? Це, в першу чергу, великі канікули. А ще ми з батьками збираємося поїхати до моря. Ми щороку їздимо на своїй машині на відпочинок. Дуже красива дорога, завжди можна зупинитися, де заманеться. Мама заздалегідь готує нам багато всякої смачної їжі в дорогу. Ми беремо термос з окропом. У багажнику автомобіля є розкладний столик і стільці. Загалом, ми повністю готові до подорожі. Заздалегідь продуманий маршрут з відвідуванням різних міст набагато полегшує весь шлях прямування.

Коли ми, нарешті то доїхали до курортного міста, було вже зовсім темно. Добре , що у нас була домовленість з господинею невеликої дачі, де ми і зняли житло. Відпочивши, ми вирішили піти до моря і заодно довідатися, що в цьому місті є цікавого. Крим взагалі дуже старий і в цьому краю є багато чудових історичних пам'яток. Але мені й сестрі дуже хотілося відвідати дельфінарій. У нашому місті поки немає такого закладу . Наша господиня розповіла, як туди дістатися, і ми поїхали. Під'їхавши за вказаною адресою, ми побачили величезну скляне, дуже сучасна будівля. Це і був дельфінарій.

Опинившись вперше в дельфінарії , ми роздивлялися буквально все. Величезний басейн з кришталево чистою блакитною водою , великі , зроблені великим розміром фотографії вихованців: морських котиків , дельфінів та їх тренерів .

Ми з великим нетерпінням , розсівшись по своїх місцях , чекали початку вистави. І ось воно почалося. Змінили освітлення , тепер всі промені яскравого світла були спрямовані на водну гладь басейну , зазвучала приємна красива музика. І ось це видовищне шоу почалося. Тварини під команду стрибали через кільця , вони пірнали і підстрибували над водою , плавали синхронно по кілька разом. Око неможливо було відірвати від усього побаченого. Потім почали свій виступ морські котики , вони грали у волейбол у воді , і складалося таке враження , що їм це заняття дуже подобається. За всі виконані трюки вони отримували винагороду у вигляді риби , яку діставав тренер з відра і годував їх. У залі був повний аншлаг , ми всі дружно плескали в долоні після кожного виступу . Не тільки дітям , а й дорослим це подобалося.

Після закінчення шоу ми зайшли в парк розваг. Покаталися на різних атракціонах , а потім всі разом сіли в маленьку альтанку , якими облаштовано колесо огляду. Вид міста з висоти нас просто приголомшив . Все було видно дуже добре: і гори , і море з яхтами , і приватні будинки , все в садах.

Цей день літа я вважаю найкращим. Ми , звичайно ж , втомилися , але були задоволені усім побаченим . А яке тут смачне морозиво!
Пряме посилання
Переглядів: 606 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - Фразові ...
Презентація на тему - CHARLIE ...
Презентація на тему - СОЦІАЛЬН...
Презентація на тему - Честь і ...
Відповіді та рішення до підруч...
Презентація на тему: Аналіз ри...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Кращий день літа" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!