Головна » Готові твори

Твір на тему "Культура спілкування і мовний етикет"

Твір на тему "Культура спілкування і мовний етикет" скачати

Скачати повну версію

У сучасному суспільстві, етикет і культура спілкування відіграють важливу роль для людини. Справа тут не тільки в тому, що потрібно правильно і красиво спілкуватися один з одним.

Іноді, наша здатність спілкуватися культурно є визначальним фактором, як, наприклад, при проходженні співбесід при прийомі на роботу. У деяких навчальних закладах віднедавна з'явилися спеціальні дисципліни з такими назвами як: "Етикет" і "Культура спілкування".

На заняттях учнів навчають культурі мовної поведінки. Ми знаємо, як потрібно, наприклад, вести себе за столом, або на шкільних уроках, однак, далеко не кожна людина сьогодні дотримується правил мовного етикету. Сумно, адже ці знання є корисними, особливо для тих людей, чиї професії безпосередньо пов'язані із спілкуванням.

Погодьтеся, що набагато приємніше чути грамотно побудовану, розмірене мова, ніж невиразне, переривчасте бурмотіння. Найчастіше, ввічливі і культурні люди вживають вирази мовного етикету автоматично, навіть не помічаючи цього. Саме до такого результату і потрібно прагнути. Ми з дитинства знаємо деякі основи культури мови: ми вітаємося, прощаємося, дякуємо.

У будь-якій мові існує безліч різних способів вітання. Кожен з цих способів підходить до певної ситуації. Наприклад, не можна звертатися на "ти" до незнайомої дорослій людині. Мовний етикет вчить нас правильно підбирати вирази і застосовувати їх за призначенням. Вміле поводження з правилами мовного етикету надає людині впевненості в собі.

Не забувайте, що перше враження про людину складається, в тому числі, і від його манери говорити, від рівня його культури. Потрібно прагнути спілкуватися ввічливо, виявляти повагу до оточуючих і тоді, про вас неодмінно будуть відгукуватися, як про приємне співрозмовникові.
Пряме посилання
Переглядів: 1266 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Відповіді до зошита для практи...
Презентація на тему - Злука УН...
Вплив шоколаду на організм люд...
Презентація на тему Видатні хі...
Презентація на тему - Цикл
Англійська мова О. Д. Карпюк 1...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Культура спілкування і мовний етикет" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!