Головна » Готові твори

Твір на тему "Листи особистого характеру"

Твір на тему "Листи особистого характеру" скачати

Скачати повну версію

Більшість людей в цьому світі вміють писати і прагнуть це робити. Хтось вихлюпує свій біль і переживання на папір, хтось розповідає про те, що він бачив, а хтось пише для певної людини, думаючи тільки про нього і бажаючи поділитися своїми внутрішніми переживаннями.

Це осколки душі і є листи особистого характеру. Вони говорять тільки з кимось одним, найближчим і необхідним, і ні в якому разі не надані для чужого погляду. Якщо людина десь далеко, якщо він позбавлений можливості бачити своїх близьких, він виливає всю свою душу на папір, посилаючи потім її по такому рідному і знайомому адресою.

Листи особистого характеру - це двері у внутрішній світ. Іноді стає не по собі, коли читаєш переписку відомих людей. Адже вона призначалася зовсім не нам, і в ній ховається те, що людина не сказав би нікому на світі, крім одного - єдиного. Адресата. Того, хто любимо, доріг, надійний і так далекий.

У цих листах ховаються справжні почуття, і розкривається людина з абсолютно несподіваного боку. Чи маємо ми право проникати вглиб душі , читаючи такі речі ? На це питання, мабуть, не можна дати однозначну відповідь. Але одне можна сказати точно: якщо людина не є відомою особистістю, то в його листування заглядати не можна. Принаймні, без дозволу.

Це інтимно, це те саме що відносинам двох люблячих людей, коли вони закривають двері і завішують штори. Є ті куточки нашого особистого життя, в яких простір можуть розділити тільки дві людини, решті туди ходу немає. Те ж саме можна сказати і про листи особистого характеру. Вони іноді ніжні, іноді тужлива, гнівні, жагучі, сумні, але завжди недоступні чужому погляду.

Навіть у вік високих технологій епістолярний жанр не зник, і люди продовжують писати, виливаючи свою душу на аркуші паперу. Нехай так і залишається надалі...
Пряме посилання
Переглядів: 193 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - МАКРОЕКО...
Рідна мова О. П. Глазова, Ю. Б...
Презентація на тему - Будова с...
Готові лабораторні роботи з фі...
Правознавство. 10 клас. Профіл...
Презентація на тему - Пам'...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Листи особистого характеру" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!