Головна » Готові твори

Твір на тему "Літні радості"

Твір на тему "Літні радості" скачати

Скачати повну версію

Ми всі любимо літо . Навесні, як правило, відриваємо календарні листочки у бабусі в кімнаті , ставимо на своїх настільних календарях галочки і чекаємо, не дочекаємося, коду ж воно настане. Для школярів літо - це, перш за все, довгі канікули. Навіть якщо ще немає тепла, не біда. До літніх радощів можна віднести тепле море, куди ми обов'язково поїдемо, соковиті фрукти, які дозрівають в цю прекрасну пору року, легку і відкритий одяг, в яку ми одягаємося, як тільки пригріває сонечко. Якщо раніше літо асоціювалося з сильною спекою в кабінетах і квартирах, то тепер все рятуються кондиціонерами.

Але найголовніше для мене в цей час року, навіть не море і сонце , а довгі , цілих три місяці , канікули. Не потрібно рано прокидатися і бігти в школу. Ніякі уроки готувати не потрібно , можна просто весело проводити час з друзями. Ці місяці я вважаю найкращими у всьому довгому році. Літо має свої яскраві неповторні фарби. Приємно милуватися буйною зеленню трави і дерев , золотистими сонячними променями сонечка , яскравим - блакитним небом я різними за формою хмарами . А яке красиве влітку полі! Багато різнобарвних колосків і квітів можна тут побачити . У садах достигають темно -сині сливи , помаранчеві абрикоси. А полуниця з малиною самі просяться до рота , їж - не хочу.

Кожним влітку ми вирушаємо на пару тижнів у відпустку на море. Мене завжди хапають його фарби , яких там тільки немає. У будь-яку хвилину морська гладь може змінити свій колір , він може бути те прозоро - блакитним , то мутно - коричневим , з баранчиками , спокійним , але в будь-якому вигляді воно прекрасно . Цього року ми були в Геленджику , там дуже красива бухта . А все місто , немов підкова , лежить навколо неї. У цьому курортному містечку особливо красиво влітку , про це говорять всі місцеві жителі. Взимку він затихає і замовкає . Навколо всього міста височіє Маркхотскій хребет , це не дуже високі гори. Якщо піднятися по канатній дорозі на одну з вершин , то можна побачити все місто у всій його красі. Велика кількість білосніжних яхт в бухті , багатокілометрові пляжі з відпочиваючими на них туристами , дуже вражаюче видовище , особливо зверхньо.

А ще я дуже люблю літній дощ . Можна пострибати по калюжах , не боячись застудитися . А яка веселка після дощу , просто чудо , в ній стільки фарб ! Минулого літа ми потрапили в сильну грозу. Спочатку стало просто дуже душно , потім небо вкрилося темними різних форм хмарами , десь далеко вже були чути гуркіт грому . Відразу ж за ними спалахнула блискавка , спочатку одна , потім інша . Злива пройшов дуже швидко , повітря стало свіжим і приємно пахне озоном. І раптом ми всі разом побачили веселку , вона , немов міст через все небо , осяяла нас своїми незвичайними квітами. Видовище було просто як з чарівної казки .
Пряме посилання
Переглядів: 671 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Фізика Л. Е. Генденштейн 7 кла...
Готові лабораторні роботи з фі...
Презентація на тему - Cats
Презентація на тему - ЕКОНОМІК...
Англійська мова О. Д. Карп'...
Презентація на тему: Типи моло...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Літні радості" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!