Головна » Готові твори

Твір на тему "Літо"

Твір на тему "Літо" скачати

Скачати повну версію

Щоліта я вважаю довгоочікуваним, особливо після холодних зимових хуртовин, весняних злив дуже хочеться сонечка і тепла. Та й канікули наступають, а це, повірте, у мене теж завжди асоціюється з літом . Взимку вони пробігають дуже швидко, і не встигаєш перепочити, як знову в школу. Чи то справа цілих три місяці! Тепер можна все свій час проводити на вулиці, в паку, в лісі і у бабусі в селі. Ось де можна про все забути!

Природа завжди допомагала людям у відновленні сил , тому батьки відправляють мене щоліта насолодитися природою. Приємно залишити галасливе місто , жаркий асфальт і опинитися в саду біля маленького будиночка у моїх улюблених , і дуже сучасних бабусі і дідусі . Тут майже завжди ясна , гарна погода, яка і повинна бути влітку . На деревах пишна , яскрава і зелене листя , яка дає тінь у спекотні дні. У бабусі дуже красиві літні квіти , яких тільки немає , це і маки , і дзвіночки , і конюшина , і пижмо , і ромашки , і нігтики. Над ними завжди багато метеликів , теж дуже красивих і різних.

Літо - пора року з дзвінким голосом . Як тільки прокидаєшся , за вікном чути трелі маестро - солов'я і ранкового жайворонка , ввечері їх змінюють цілі хорові колективи цвіркунів . А як здорово в саду і на городі ! Починають заспівати вишні , вже можна поласувати абрикосами і персиками. Великі ягоди солодкої полуниці так і тануть у роті . Ну а бабуся вже поставила на стіл цілий кошик стиглих помідорів і огірочків , отже , планується « закачування ». Літо - це справжнє буйство і родючості , і квітів , і ягід і овочів і не тільки - це тепло і затишок , створений моїми найріднішими в світі людьми.

А яким теплим і ласкавим може бути літній дощ ? Після прохолодних крапель , які змивають з листя садів пил , вони стають ще яскравіше , повітря чистіше і свіже. Літо буває яскравим і різнобарвним . Жоден місяць не схожий на інший . Здорово купатися в прозорій воді нашої , нехай не дуже великий , річки , засмагати під ласкавими променями сонечка і грати з хлопцями у волейбол. Що цікаво , якщо взимку мама ледве-ледве піднімає мене до школи , то влітку я можу прокинутися дуже рано , щоб встигнути побачити з пагорба сонце , коли воно піднімається за невеликого ліска . Вся природа прокидається , співають птахи , потрошку розсіюється туман , щоб сховатися в яру , йому не подобаються промені світанку. Я йду в ліс по чорниці , там її повним повно. У нас є свої місця , розвідані чорничники , де ми щороку збираємо урожай цієї ніжної і дуже корисною ягоди. Наступного року я обов'язково знову приїду в село , мені тут дуже подобається , особливо влітку. Такий відпочинок не замінять ніякі міські розваги.
Пряме посилання
Переглядів: 218 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Збірка задач і завдань для тем...
Презентація з психології на те...
Англійська мова В. М. Плахотни...
Алгебра Г. П. Бевз, В. Г. Бевз...
Презентація на тему - ФРАНЦІЯ ...
Хімія Ярошенко 9 клас

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Літо" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!