Головна » Готові твори

Твір на тему "Люби і охороняй природу"

Твір на тему "Люби і охороняй природу" скачати

Скачати повну версію

За останні роки дуже багато матеріалів публікується в засобах масової інформації, що стосуються охорони природи. Сьогодні спостерігається просто катастрофічне забруднення річок, морів, озер, лісів, степів. Навіть моторошно стає. Що ж ми залишимо після себе майбутньому поколінню?

Екологи засурмили тривогу. Навіть у школах введено такий новий предмет для вивчення, як екологія. На уроках нам розповідають про навколишнє нас природу, про те, як можна легко і просто порушити її баланс. На його відновлення можуть знадобитися цілі століття. Природа, звичайно, сама може його відновити , але ми все одно повинні дбайливо ставитися до навколишнього світу з його природними багатствами , адже не тільки ми в ньому живемо, ще й наші діти і внуки повинні все це побачити.

Якщо ми будемо продовжувати труїти воду і землю хімікатами , будемо дихати таким забрудненим повітрям , приймати в їжу непридатну їжу , то людство може просто переродитися в потворних істот. Щоб уникнути такої долі потрібно бути більш ощадливими по відношенню до природних ресурсів , які дарує нам Земля.
Для цього не потрібно багато. Просто достатньо того , щоб кожен дотримувався чистоту і порядок у своєму дворі. Потрібно всім одуматися , навіть коли ми проводимо пікніки в лісі , на березі річки , моря або озера , слід прибирати за собою , вивозити залишився після відпочинку сміття. Повірте , навіть ця маленька дещиця допоможе нашій природі залишатися чистою в екологічному відношенні. Хочеться сподіватися , що людство схаменеться і перестане руйнувати Землю , на якій живе ! Я дуже сподіваюся , що люди схаменуться і перестануть руйнувати Землю , на якій живуть .

Всі ми любимо блукати лісом у тихі осінні деньки , коли ще дуже ласкаво світить сонце , послухати шурхіт листя. А як здорово в літній спекотний день похлюпатися в чистому ставку або посидіти на березі з вудкою. Чому я про це питаю? Просто всього цього ми можемо втратити , якщо так варварськи будемо ставитися до дарів природи. Чим ми їй платимо за такі багатства ? Вирубкою лісу ? Забрудненням водойм зливом в них відходів хімічних підприємств? Залишеними пакетами зі сміттям , пакетами , пластиковими пляшками ( час розкладання яких близько 300 -т років!) , Які валяються всюди , де тільки відпочиваємо на природі? Природа дуже багата , але розплата за таке ставлення до неї може наступити дуже скоро.

Ми може зробити дуже багато: організувати прибирання на пришкільній ділянці , на березі річки , у дворах своїх багатоповерхівок , на дитячих майданчиках. Це , звичайно, дуже мало , але навіть такі наші дії будуть винагороджені. Навесні знову розквітнуть квіти , де раніше були звалища сміття . Діти зможуть грати на своїх майданчиках , без ризику порізатися розбитою пляшкою , кинутою недбайливими молодими людьми. Потрібно не тільки любити природу , а й охороняти її всіма силами !
Пряме посилання
Переглядів: 610 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - РОЗРАХУН...
Презентація на тему: Епоха Вік...
Презентація на тему - РОБОТА І...
Презентація на тему - Поняття ...
Математика Г. П. Бевз, В. Г. Б...
Твір на тему: Пам'ятки США

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Люби і охороняй природу" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!