Головна » Готові твори

Твір на тему "Любов"

Твір на тему "Любов" скачати

Скачати повну версію

Любов, як мені здається, це почуття, яке здатне довго терпіти, бути дуже милосердним і терпляче чекати. На превеликий жаль, дуже часто вона втрачає свій справжній сенс і залишається просто словом, сказаним необдумано. Мені хочеться зустріти у своєму житті таку любов, щоб вона була єдиною і обов'язково на все життя. Напевно, це дар, який не всім дається. Люблячий чоловік, на мою думку, дуже мудрий, він піклується не тільки про самого себе, а й про ту людину, якого любить. Він вміє уважно слухати і обов'язково чує те, про що йому хоче сказати коханий або кохана. Він ніколи не буде розмінюватися на дрібні , побутові сварки, які нічого не означають.

Любов - це світло в душі , здатний додати всього життя потрібний зміст. Але цей дар дуже крихкий . Любові без труднощів не буває. Найголовніше щоб два закоханих людини це розуміли , тоді їм легше буде бути разом , адже для цього вони зроблять все можливе і неможливе теж. Любов тримається на величезному довірі і на непереборному бажанні робити все для того , щоб іншому було добре. Не завжди це відповідає інтересам і переконанням , але потрібно знаходити компроміс. Адже це союз двох сердець людей , які можуть бути абсолютно різними , несхожими зовні і з різним баченням світу . Тут потрібно вміти поступитися. Любов не опишеш простими словами. Це не те , що можна визначити , навіть зрозуміти і те буває неможливо. Найголовніше - її відчути .

Питання , що ж таке любов , здавна цікавить і хвилює людей. Про неї складено багато пісень , написано віршів і навіть проведено велику кількість наукових досліджень. Бідний той, хто жодного разу в житті не відчув цього прекрасного почуття. Воно захоплює , робить людину щасливою або нещасною , воно вирішить долі. Любов схожа з таємницею , яку можна розгадувати все життя , але так і не розгадати . На мою думку , любов'ю можна назвати такий стан душі , коли у тебе все є для щастя і весь світ навколо радий за тебе . Ти приймаєш з вдячністю людини з усіма його недоліками , іншим характером , освітою , словом таким , яким він є.

Любов - не тільки пристрасне , але і сумне відчуття . Особливо це помітно , коли читаєш твори про нещасну любов , інший раз така туга охоплює . Це таке загальне і дуже світле почуття , яке зрозуміле для всіх. Його потрібно дуже трепетно ​​берегти і зберігати. Щоб життя було наповнене любов'ю , потрібно проявляти турботу про своїх улюблених , ними можуть бути і друзі, і батьки.
Пряме посилання
Переглядів: 428 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - Money (Г...
Презентація на тему - Клас зем...
Всесвітня історія. Довідник
Фізика Сиротюк В. Д. 8 клас
Презентація "Види і форми...
Усі твори з Німецької мови

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Любов" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!