Головна » Готові твори

Твір на тему "Людина і природа"

Твір на тему "Людина і природа" скачати

Скачати повну версію

Всі ми дуже добре знаємо про взаємозв'язок людини з природою. У глибоку давнину, ще починаючи з первіснообщинного ладу, люди цілком залежали від різних явищ навколишнього середовища. Вони не могли зрозуміти суті всього, що відбувається, тому й вважали все це, як дія і веління богів. Божеством вважалися багато явищ природи, у тому числі поява вогню, води, землі, дерев, повітря і навіть грому з блискавками. Для того щоб не розсердити богів їх задобрювали вчиненням ритуальних жертвоприношень.

Минуло багато століть , перш ніж людина почала еволюціонувати і став більш досконалим його мозок. Він навчився різним ремеслам : добування вогню , будівництву жител , створив багато різних видів знарядь для праці . Вивчаючи історію , ми бачимо , що як тільки одне плем'я завойовує першість серед інших , йому подібних , всі його люди відразу ж починають підпорядковувати собі природу , забуваючи про те , що вони є її дуже маленькою частиною .

Питання взаємодії людини з природою на сьогоднішній день дуже актуальне. Так , людина , чому те проголосив сам себе в ролі царя природи , а це далеко не так. Всі ми , люди, що живуть на Землі , є піщинами всесвіту і не повинні вести себе так агресивно по відношенню до неї. Наша діяльність деколи дуже шкідлива і наслідки її ми можемо бачити в різних проявах , вони можуть бути просто катастрофічними. Щорічні вирубки величезних площ лісів , а їх вважають « легкими » планети , приводить в деяких випадках до повного знищення різних видів рослин і тварин. Сьогодні вже рідкістю вважається зустріти на природі живе джерело води , в них скидають відходи цілими тоннами , тепер в них не тільки не попити , а й скупатися небезпечно.

А повітря ? Він отруєний вихлопами мільйонів транспортних засобів , отруйними викидами заводів. Якщо подивитися на велике місто , то можна майже в кожному побачити зміг, та такий сильний , що з зірок вночі можна не побачити.

Сучасні екологи давно забили тривогу , тому почали більше оберігатися цілі райони , де немає такої ось сучасної « чудо- цивілізації». Одним з таких є унікальний заповідник , де абсолютно екологічно чисте повітря , це Асканія- Нова. Видобутку багатьох корисних копалин , яких все менше в надрах нашої планети існує прекрасна альтернатива - доведена вченими можливість використовувати енергію таких джерел , як припливи і відливи , вітер і сонце . Ми не можемо існувати без природи , поза нею. Тому повинні дбати про її надрах , середовищі існування.
Пряме посилання
Переглядів: 715 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - Структур...
Презентація на тему - ПОХОДЖЕН...
Презентація на тему - Астроном...
Презентація на тему - Our firs...
Англійська мова О. Д. Карпюк 5...
Презентація на тему - Цикл

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Людина і природа" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!