Головна » Готові твори

Твір на тему "Мама"

Твір на тему "Мама" скачати

Скачати повну версію

Немає нічого священніші на всьому білому світі, ніж ім'я - мама. Це перша людина, якого ми бачимо при народженні. Слово «мама» вимовляють перші, причому звучить воно на різних мовах світу дуже ніжно. Це людина, без якого ніяк не обійтися, у всіх мам ласкаві, добрі руки. У мамині очі ? Вони розуміють все на світі без слів. Чуйне серце матері ніколи не може бути байдужим, особливо до своїх дітей. Усім потрібна мама: і дітям, і дорослим.

Розповім про свою улюбленій матусі . Вона в нашій сім'ї , як сонечко , яке гріє і світить нам усім . Як би не доводилося важко , адже в житті бувають різні ситуації , я точно знаю , що вона допоможе і дасть добру пораду . Не обов'язково навіть звертатися до неї , вона сама побачить , якщо мені складно , вона все відчуває , тому, що вона моя мама. Приходячи додому зі школи , вона зустрічає мене з посмішкою , і мені відразу стає тепліше і світліше. Скільки живу , стільки не можу зрозуміти , коли вона все встигає робити ? У неї цікава робота , велика родина , є я , моя сестра , бабуля наша , яка живе разом з нами , ну і тато , який теж вимагає уваги і турботи. Ніхто в нашій родині не обділений її увагою , з кожним мама встигає поговорити , вона дуже уважний слухач і дуже вірний друг. Дуже часто хочеться просто підійти і обійняти , адже вона і сильна і беззахисна одночасно , тому, що жінка. Її треба захищати і захищати від негараздів і бід , адже я , як син , майбутній чоловік , повинен це розуміти. У мамочки прекрасне почуття гумору , з нею завжди весело і цікаво.

Коли вона буває у відрядженнях , а це відбувається часто , ми всі дуже сумуємо , будинок без неї відразу стає порожнім. Нам всім не вистачає її дзвінкого голосу , завжди , коли готує небудь, наспівує . Без її ніжних і ласкавих рук і казки на ніч сестра довше засинає. Тато теж їй намагається книжку почитати , але щось у нього виходить не так , хоча і казка улюблена , і книжка начебто та ж сама . Маму ніхто не може замінити. Такі поняття , як «мама» і «життя » дуже тісно пов'язані , адже вона дає її людині . У моєї мами є своє окреме царство - це кухня. Вона справжня чарівниця , там завжди тепло , затишно , красиво і пахне так , що дух захоплює часом . Особливо , коли вона пече для нас всіх торт. Іноді мені вдається умовити її стати помічником у цьому кропіткій справі . На мою частину роботи випадає оформлення та прикраса цього смачного дива , по- іншому і не назвеш. Я вже не перший раз виступаю в ролі художника- оформлювача , і мама щоразу мене дуже хвалить (хоча іноді і незаслужено , адже я тільки вчуся у неї) , а що може бути приємніше ? Коли вся родина збирається за великим круглим столом , ми з мамою урочисто ставимо на стіл наш спільний шедевр кондитерського виробництва . Ось тоді вже нас хвалять все , а нам з мамою дуже приємно чути ці слова .
Пряме посилання
Переглядів: 293 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - Природні...
Презентація на тему - Гостра с...
Презентація на тему - Дискретн...
Презентація на тему - ПОШИРЕНН...
Презентація на тему: фактори в...
Англійська мова О. Д. Карпюк 1...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Мама" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!