Головна » Готові твори

Твір на тему "Мій друг"

Твір на тему "Мій друг" скачати

Скачати повну версію

Я вважаю себе досить-таки товариською людиною. У мене є велика кількість друзів, з якими я спілкуюся в школі, на спортивному майданчику, в басейні. Але найвірнішим другом я вважаю Олександра. Він мій однодумець в повному розумінні цього слова.

Дружбу я вважаю найважливішим якістю і , якщо у тебе є такий справжній ( хай всього один) друг, як Олександр , то це велике везіння у моєму житті. Дружба просто необхідна. Це моя особиста думка. Нам всім потрібен близька людина, якій можна сказати все , і він тебе зрозуміє. Звичайно ж , у нас із Сашком є батьки , ми їх дуже любимо , вони нас , природно , теж , їх я вважаю своїми друзями , але це зовсім інше. Потрібен такий людина, з якою тобі буде цікаво весь час , який завжди прийде тобі на допомогу , коли вона знадобиться.

У нас з Олександром дуже багато спільних інтересів і захоплень. Ми обидва ходимо в басейн , на спортмайданчик , в кіно. Навіть коли ми розлучаємося , то ввечері ще спілкуємося в мережі інтернет. Найголовнішим законом в дружбі я вважаю вірність. Друг ніколи не зрадить і не підведе. З ним , як мені здається , ми можемо все подолати . Він мене розуміє з півслова. Правильно кажуть у приказці , що друг завжди пізнається в біді. Так було і зі мною. Сталося так , що я , вийшовши після занять з плавання з басейну , не надів шапку , а справа була взимку , от і застудився. Довелося навіть викликати лікаря додому , так як у мене піднялася дуже висока температура. Мені було дуже погано , і я не зміг подзвонити другу . Яке ж було моє здивування , коли ввечері ( після занять в школі) , я побачив його у нас в квартирі. Сашко прийшов мене провідати , він не побоявся заразитися , приніс мені цілий пакет мандаринів , лимонів , яблук і банку з малиновим варенням. Я так зрадів , що мені здалося , що температура у мене знизилася. Ось що значить вірний друг. Потім він приходив до мене щодня , приносив домашні завдання з усіх предметів , розповідав те , про що говорили викладачі на уроках. Тому , коли я вже видужав і прийшов у клас , я зовсім не відстав ні по одному предмету .

Саша вчиться краще , ніж я , йому легше даються такі предмети , як фізика і математика. Тому він мені допомагає осягати ці науки , якщо я чогось не розумію . Він все пояснює дуже спокійно, і я все відразу розумію . А мені навпаки , легше дається хімія , і всі питання з цього предмету Саша може мені задати , і я відповім . Ми один одного доповнюємо і виручаємо , а це дуже важливо в дружбі. Наша дружба тримається на взаємній симпатії , спільних інтересах і повній довірі.
Пряме посилання
Переглядів: 574 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - COLOURS ...
Фізика Сиротюк В. Д. 8 клас
Вступ до історії України, В. С...
Презентація на тему - РОБОТА І...
Презентація на тему - МАРКЕТИН...
Факультативи з української мов...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Мій друг" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!