Головна » Готові твори

Твір на тему "Мій робочий день"

Твір на тему "Мій робочий день" скачати

Скачати повну версію

Вважається, що для правильного життя треба все планувати заздалегідь. Багато хто навіть складають які-небудь списки справ. Я теж, коли навчався у початковій школі, становив для себе по хвилинах розписаний «Режим дня».

Пам'ятаю, як цілий тиждень намагався, щоб ні на одну мить не затриматися з виконанням кожного пункту цього «Режиму». Потім якось само вийшло, що мій інтерес до суворого дотримання цього переліку справ пропав, і я став лише приблизно дотримуватися написаного мною графіка. Але з часом звичка організовувати свій час стала частиною мого способу життя, тому я думаю, що мене можна назвати зібраним людиною.

Отже, з чого ж складається мій робочий день? Я встаю рано, о сьомій ранку. Деякі люблять повалятися в ліжку ще якийсь час після дзвінка будильника, але я не такий. Я знаю, що випадково можна заснути - і тоді весь день піде шкереберть. Я відразу підскакую і біжу у ванну вмиватися. Це допомагає мені остаточно відійти від сну.

Потім я снідаю на кухні тим, що заздалегідь залишила мені мама, і йду до школи. Часто я зустрічаю когось з однокласників, і ми йдемо разом. Це приємний інтервал часу - можна поговорити про що-небудь цікаве.

Під час занять я намагаюся робити те ж, що і всі: слухаю вчителів, виконую їх завдання. Але іноді трапляється щось цікаве. Наприклад, хто-небудь з однокласників придумає смішну напис і прикріпить листок паперу з нею іншому на спину так, що інші бачать, а «жертва» немає. Всім весело. Ще іноді приходить шкільна медсестра і викликає до себе в кабінет усіх по черзі, щоб робити щеплення. Це ще цікавіше, а головне, не порушує дисципліну.

Після того як уроки закінчаться, я йду додому. Пообідавши, поспішаю на заняття футбольної секції. Там тренер змушує нас виконувати різні важкі вправи, вірніше, вони раніше здавалися важкими, а тепер я знаю, що їх зробити не так вже й складно. Потім ми з хлопцями деякий час граємо, а потім цілою компанією йдемо додому.

Коли тренування немає, я просто дивлюся телевізор або навожу у себе порядок.

Приблизно о шостій вечора я сідаю робити уроки. Починаю з письмових завдань. Часто на домашку йде не так багато часу, але іноді доводиться продовжити заняття після вечері, який у нас в 8:00 вечора, коли мама приходить з роботи.

Перед сном я збираю сумку до завтрашніх уроків, щоб не займатися цим з ранку.

По вихідних днях мій розпорядок зовсім інший, але це тема вже іншого твору.
Пряме посилання
Переглядів: 2216 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Англійська мова А. М. Несвіт 8...
Презентація на тему - Money (Г...
Презентація на тему: Фірми в е...
Всесвітня історія. Довідник
Презентація на тему - Наслідки...
Презентація на тему - ФРАНЦІЯ ...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Мій робочий день" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!