Головна » Готові твори

Твір на тему "Мій улюблений герой"

Твір на тему "Мій улюблений герой" скачати

Скачати повну версію

Кожна людина, на мою думку повинен мати для себе улюбленого героя. Це може бути персонаж літературного твору, можливо письменник, поет, актор чи будь видатний чимось чоловік. На нього рівнялися, йому всіляко наслідуєш, запам'ятовуєш фрази, коли то їм сказані і т.д. Тобто це такий, який свого часу справив на тебе просто незабутній і дуже глибоке і сильне враження , яке залишило слід у твоїй пам'яті. Улюблений герой для мене безсумнівно повинен бути добрим , розуміючим інших людей , що надходять правильно і порядно не тільки по відношенню до себе , але і до оточуючих . Для нього честь - понад усе. Такий ідеал чесної людини існує не тільки для мене. Без вищеописаних якостей не було б ні любові , ні дружби , ні взаєморозуміння між людьми. А ще мені імпонує така якість в людині , як його принциповість , чесність , відкритість і доброта.

Одним з моїх улюблених літературних героїв є не силач з величезними мускулами , а всього лише маленький хлопчик , дуже самотній і тому такий зворушливий . Ви напевно здогадалися , що це головний герой казки Маленький принц , яку написав французький письменник і льотчик Антуан де Сент Екзюпері. Його герой , цей незахищений дитина , проживав один самісінький на маленькій крихітної планеті , величина якої була рівною простому дому. Щоранку він займався прибиранням цієї самої планети , висапував насіння рослин баобабів . Він дуже старанно доглядав красунею- трояндою , що виросла як диво з насіння. Але квітка постійно ображає маленького принца своїми колкостями , він весь час вередує. І в один прекрасний день хлопчик вирішує піти від троянди і відправитися в подорож на інші планети. Де він тільки не побував , але скрізь його не покидало почуття самотності , для всіх він був чужим. Під час своєї подорожі він зустрічав багатьох : і короля , хвалиться своєю перевагою і красою , і п'яницею , постійно питущим з однією тільки метою , забути про те , як соромно йому це робити. На своєму шляху малюкові зустрівся ділова людина , йому не вистачало часу , щоб жити , так як він весь час займався підрахунком якихось непотрібних чисел. Потім він завів знайомство з ученим , який вже нічого не бачив через прочитаних книг.

Хлопчик був сильно здивований усім побаченим , особливо самотніми і нещасними людьми і їх марними заняттями. Він хотів і дуже мріяв знайти для себе друзів , а в тозі вийшло, що став зовсім самотнім. Він повернувся назад на свою рідну планету , де став поливати і захищати свою троянду від вітру і зрозумів , що немає краще місця , ніж це. Тут він міг допомогти і поділитися частинкою свого маленького , але дуже ніжного і доброго серця. Він полюбив цей колючий квітка , так як відчув відповідальність за нього . Що мене дуже приваблює цьому герої ? Він став відповідальним за того , кого приручив .
Пряме посилання
Переглядів: 2181 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Факультативи з української мов...
Презентація на тему - Англійсь...
Англійська мова В. М. Плахотни...
Збірка задач і завдань для тем...
Презентація на тему - Наслідки...
Математика Г. П. Бевз, В. Г. Б...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Мій улюблений герой" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!