Головна » Готові твори

Твір на тему "Мій улюблений музичний інструмент"

Твір на тему "Мій улюблений музичний інструмент" скачати

Скачати повну версію

Кожен музичний інструмент цікавий і гарний, але по-своєму і по- різному. А в руках справжніх виконавців він перетворюється на диво. Кожен з них має тільки свій індивідуальний, а тому неповторний тембр звучання, свою особливість і привабливість. Я вже закінчила музичну школу по класу фортепіано, тому з великою впевненістю можу стверджувати, що краще інструменту, ніж цей, просто не знайти. Може це моя особиста думка.

Ніякої інструмент не йде ні в яке порівняння з фортепіано з різних визначень: це і широта , і різноманітність можливостей, і по універсальності використання. Ні в одному іншому музичному інструменті , як в фортепіано , немає такої великої та багатої сольною літератури . Тому можна говорити про нього , як про самостійне солісті під « чуйним керівництвом » піаніста . Незамінний цей інструмент у застосуванні разом з цілим ансамблем з іншими музичними інструментами та голосом соліста . У цій області музики дуже багато шедеврів. Виступаючи в ролі учасника оркестру або улюбленого інструмента в домашньому музикуванні , фортепіано завжди привертав тих , хто хотів вчитися музики серйозно . Музиканти всіх без винятку спеціальностей , вміють грати на цьому чудовому музичному інструменті , це обов'язково.

Мені дуже подобається цей граціозний і в той же час витончений інструмент. Він має досить давню історію , адже йому вже триста років. Він унікальний , і заміни йому немає. Він не може застаріти , вийти з моди або стати непотрібним. Сучасний світ музики , вірніше інструментів , теж не стоїть на місці: так , вже є різні електромузичні клавішні інструменти , комп'ютерні музичні програми , але мені здається , що вони не можуть перевершити фортепіано по багатьом якостям . Він упродовж довгих років є найпопулярнішим і універсальним.
Мої ровесники одностайні в думці , що фортепіано відноситься до найпопулярнішого і коханому багатьма , інструменту.

Зараз у музичних школах проводиться багато різних конкурсів. Їх мета - пропаганда фортепіанної музики. Багато дітей , які ще не навчаються в школі музиці і грі на інструментах , приходять на такі концерти разом зі своїми батьками. Всім подобається гра юних піаністів. Там же розповідають про відомих композиторів , які писали свою музику, що зачаровує саме для цього інструменту. Це і Моцарт , і Чайковський , і Рахманінов і багато інших великі, відомі всьому світу , імена.

Мені дуже подобається гра Дениса Мацуєва , його обов'язково потрібно всім послухати. Тоді і Ви зрозумієте , за що я люблю фортепіано більше всіх інструментів.
Переглядів: 2658 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - Перехід ...
Презентація на тему - РОЗРАХУН...
Хімія Н. М. Буринська 8 клас
Математика Г. П. Бевз, В. Г. Б...
Англійська мова В. М. Плахотни...
Алгебра Г. П. Бевз, В. Г. Бевз...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Мій улюблений музичний інструмент" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!