Головна » Готові твори

Твір на тему "Мій улюблений музичний інструмент"

Твір на тему "Мій улюблений музичний інструмент" скачати

Скачати повну версію

Кожен музичний інструмент цікавий і гарний, але по-своєму і по- різному. А в руках справжніх виконавців він перетворюється на диво. Кожен з них має тільки свій індивідуальний, а тому неповторний тембр звучання, свою особливість і привабливість. Я вже закінчила музичну школу по класу фортепіано, тому з великою впевненістю можу стверджувати, що краще інструменту, ніж цей, просто не знайти. Може це моя особиста думка.

Ніякої інструмент не йде ні в яке порівняння з фортепіано з різних визначень: це і широта , і різноманітність можливостей, і по універсальності використання. Ні в одному іншому музичному інструменті , як в фортепіано , немає такої великої та багатої сольною літератури . Тому можна говорити про нього , як про самостійне солісті під « чуйним керівництвом » піаніста . Незамінний цей інструмент у застосуванні разом з цілим ансамблем з іншими музичними інструментами та голосом соліста . У цій області музики дуже багато шедеврів. Виступаючи в ролі учасника оркестру або улюбленого інструмента в домашньому музикуванні , фортепіано завжди привертав тих , хто хотів вчитися музики серйозно . Музиканти всіх без винятку спеціальностей , вміють грати на цьому чудовому музичному інструменті , це обов'язково.

Мені дуже подобається цей граціозний і в той же час витончений інструмент. Він має досить давню історію , адже йому вже триста років. Він унікальний , і заміни йому немає. Він не може застаріти , вийти з моди або стати непотрібним. Сучасний світ музики , вірніше інструментів , теж не стоїть на місці: так , вже є різні електромузичні клавішні інструменти , комп'ютерні музичні програми , але мені здається , що вони не можуть перевершити фортепіано по багатьом якостям . Він упродовж довгих років є найпопулярнішим і універсальним.
Мої ровесники одностайні в думці , що фортепіано відноситься до найпопулярнішого і коханому багатьма , інструменту.

Зараз у музичних школах проводиться багато різних конкурсів. Їх мета - пропаганда фортепіанної музики. Багато дітей , які ще не навчаються в школі музиці і грі на інструментах , приходять на такі концерти разом зі своїми батьками. Всім подобається гра юних піаністів. Там же розповідають про відомих композиторів , які писали свою музику, що зачаровує саме для цього інструменту. Це і Моцарт , і Чайковський , і Рахманінов і багато інших великі, відомі всьому світу , імена.

Мені дуже подобається гра Дениса Мацуєва , його обов'язково потрібно всім послухати. Тоді і Ви зрозумієте , за що я люблю фортепіано більше всіх інструментів.
Пряме посилання
Переглядів: 2993 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - ІСТОРІЯ ...
Презентація на тему - ВТОРИННИ...
Довідник молодшого школяра Укр...
Презентація на тему - Music an...
Презентація на тему - ВІЙНА ЗА...
Презентація на тему - Види кор...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Мій улюблений музичний інструмент" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!