Головна » Готові твори

Твір на тему "Мій улюблений одяг"

Твір на тему "Мій улюблений одяг" скачати

Скачати повну версію

Близько двадцяти років тому всі учні шкіл нашої країни ходили на заняття тільки в однаковій шкільній формі. У 1990 році її скасували , і вже школярі могли вдягати те , що вони хочуть, йдучи на заняття. Сьогодні більшість навчальних закладів знову повертається до форми для школи, однаковою для всіх.

Ми досить великий проміжок часу проводимо в шкільних стінах і тому форма є нашою повсякденним одягом . Мені особисто , вона подобається . У ній є певна , своя строгість . Одяг , як друга шкіра. Вона може розповісти про людину дуже багато . Що стосується форми , то вона багато в чому дисциплінує , адже в школу ми ходимо не так на прогулянку , а отримувати знання. Ще один плюс такого одягу - її вартість , не всім батька по силам одягати дитину щодня в різні вбрання , а форма дає альтернативну можливість . Школяр , охайно одягнений у форму , виглядає дуже добре , навіть якщо в сім'ї є фінансові труднощі. Він не буде сильно виділятися серед інших , а це має дуже велике психологічне значення для підлітка. Ніякого соціальної нерівності в школі, мені так здається , бути не повинно. Ну й щоденний питання «Що б сьогодні одягнути?» Автоматично знімається.

У мене є багато іншого одягу , крім шкільної форми. Найулюбленіша , мабуть - це джинси і різні топіки і футболки. Я взагалі дуже люблю такий спортивний вид одягу. У ній зручно скрізь: можна сходити в магазин , в бібліотеку , до подружки , просто прогулятися по набережній. А ось що стосується суконь - то я пас . Можливо , що я ще не доросла до правильного розуміння краси одягу , але поки мені так дуже зручно і досить комфортно . Мама намагалася купити мені сукню. Так, воно дуже красиве і досить дороге . Може бути , коли я виросту я і буду носити вечірні сукні , але поки мене мій одяг влаштовує, і мама вже зі мною не сперечається. Вона говорить так: «Всьому свій час» . Мама , звичайно ж , абсолютно права , це означає , що воно просто не настав ще для мене. Що стосується моєї взуття, то в школі - це туфлі без каблуків , а в інший час (крім зими , звичайно) - це кросівки.

Взимку я люблю надягати різні куртки з капюшонами , в них дуже зручно і тепло. Ось пальто мені, чому то не подобаються, в них я відчуваю себе як то незграбно , чи що.

Кажуть , що смак формується з дитинства. Так от , судячи з фотографій , я дуже любила сукні , а тепер, напевно , зрадила своїм перевагам. Мама каже , що в мені зараз «сидить» підліткове неприйняття рад дорослих. Можливо . Я думаю , що як тільки «подорослішаю» , буду одягатися так само модно , стильно і красиво , як моя мама.
Пряме посилання
Переглядів: 9467 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - Різноман...
Презентація на тему - Our firs...
Презентація на тему - Поняття ...
Алгебра Є. П. Неліна (академіч...
Презентація на тему - Цикл
Презентація на тему - Астороно...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Мій улюблений одяг" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!