Головна » Готові твори

Твір на тему "Мій улюблений спортсмен"

Твір на тему "Мій улюблений спортсмен" скачати

Скачати повну версію

Я дуже люблю займатися таким видом спорту, як бокс. Боксом називається бій двох спортсменів, У ньому, як і в будь-якому іншому виді спорту, є свої правила спортивного єдиноборства. Це бій кулачний, для якого випускаються спеціальні м'які рукавички. Батьківщиною сучасної гри була Англія. Зараз цей вид спорту розвинений у різних країнах світу, в тому числі і у нас в Росії. Історія кулачного бою в Росії почалася ще з 1937 року.

Я займаюся боксом всього лише два роки. «Початок» мого захоплення було покладено українськими боксерами братами Кличками. Тоді я вперше подивився кілька боїв з їх участю на відео у свого друга , який вже давно займається в секції боксу. Тоді мене це видовище просто приголомшило . Подивившись кілька боїв цих братів - спортсменів, я зацікавився їх біографією. Виявилося, що їх двоє, я спочатку думав , що вони близнюки. Але Віталій старший, він 1971 народження, а Володимир - молодший, він народився через п'ять років. Це зірки українського та світового боксу в класі важковаговиків.

Тепер я є їх фанатом і постійно дивлюся всі ігри за їх участю , але поки тільки по телевізору. Я мрію коли-небудь подивитися це яскраве видовище наяву , тобто на рингу. Вони проживають у двох країнах : і в Україні і в Німеччині. Чому в Німеччині? Там був їх перший дебют у професійному боксі. У 1996 році в місті Гамбурзі вони стали чемпіонами світу у своєму супертяжів . Сьогодні про них можна отримати інформацію в різних ЗМІ та на сторінках інтернету . Це дуже красиві навіть зовні хлопці , хоча іноді боксери виглядають не дуже після своїх нокаутів . Вони є прикладом для багатьох хлопчиків , це зірки боксу.

Коли то давно на самому початку своєї кар'єри , вони пообіцяли своїй мамі , що ні під яким приводом не стоятимуть на рингу один проти одного. Брат проти брата. Вони стримують своє слово до теперішнього часу. Мало цього , вони дуже дружні і підтримують один одного в різних важких ситуаціях . Так , Віталію довелося перервати свої виступи і кар'єру на довгих чотири роки , це вимушена перерва , так як їм було отримано кілька травм. Він переборов і це і вже в 2008 році став боксувати з Семюелем Пітером. Він переміг у цій боротьбі в с честю повернув собі своє звання - чемпіон WBC світу . Брат до того часу вже носив звання чемпіона світу за багатьма версіями ( IBO , WBO і IBF) . На той момент вони стали обидва носіями цього звання. На сьогоднішній день ці спортсмени мають завойовані в чесному відкритому бою всі найвищі звання і титули світу у своїй вазі . Це мої найулюбленіші спортсмени.
Пряме посилання
Переглядів: 7772 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентації з німецької мови н...
Презентація на тему - Верховна...
Хімія Ярошенко О. Г. 10 клас
Алгебра Г. М. Янченко, В. Р. К...
Математика Г. П. Бевз, В. Г. Б...
Презентація на тему - Астороно...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Мій улюблений спортсмен" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!