Головна » Готові твори

Твір на тему "Мій улюблений вид спорту - фігурне катання"

Твір на тему "Мій улюблений вид спорту - фігурне катання" скачати

Скачати повну версію

Мої заняття фігурним катанням кілька років тому ініціював батько. Перш, ніж віддати мене в спортивну секцію, батьки вчили свою дочку тримати рівновагу, стоячи на ковзанах і робити елементарні, ковзаючі рухи по льоду. Фігурних ковзанів для мене не купували. Дістали з комори старенькі, потемнілі від часу світлі черевички, до яких були прикручені однополосние леза.

Взагалі-то я дівчинка дуже сором'язлива. І якби я впала на ковзанці, а хто-небудь почав сміятися над моєю невдачею, то, повірте, вже точно б ніколи на них більше б не встала. Але мої батьки - тонкі знавці дитячої психології. На каток ми ходили пізніми вечорами або рано вранці, коли основна маса «фігуристів», «хокеїстів» і просто «ковзанярів» ще спить.

У катанні на ковзанах немає нічого складного, головне, треба не боятися льоду і не думати, що впадеш, і що-небудь собі зламаєш. Бутову травму можна отримати і на рівному місці. Коли я навчилася тримати рівновагу, перестала боятися льоду, і носитися з великою швидкістю, мене віддали в надійні спортивні руки.

На тренуваннях нас навчали майстерності фігурного катання і розповідали про історію цього виду спорту взагалі. Ніколи не знала, що ковзани були завезені до Росії Петром I з Європи. Треба ж, цьому виду спорту так багато років. Завдяки мережі Інтернет ми змогли зазирнути в минуле і побачити виступи легендарних радянських фігуристів, які вражали своєю майстерністю, витонченістю і завзятістю весь світ.

Наша співвітчизниця Ірина Родніна десять раз була чемпіонкою світу. Який силою волі повинна була мати ця спортсменка, щоб стільки років тримати себе в такій чудовій формі! Її приклад вартий заздрості і поваги.

Не знаю, хто з моїх товаришів по спортивній школі досягне таких висот? Але ми прагнемо до відмінним спортивним результатам, самі придумуємо різні фігури і обговорюємо з тренерами, як їх застосувати під час катання. У деяких випадках наші «винаходу» піддають різкій критиці, але ми не здаємося і продовжуємо експериментувати далі.

Найбільш довгоочікуваним моментом для нас, юних фігуристів, є міські змагання, на яких зустрічаються спортсмени різних шкіл та студій. Атмосфера дуже напружена, але урочиста і хвилююча. Ось-ось заграє музика, і на лід вийдуть змагаються пари. Вони почнуть представляти унікальні композиції, кружляти на льоду, відбивати чечітку, фігуристки почнуть злітати вгору в сильних руках своїх партнерів, зображати вмираючих лебедів або бравих ковбоїв.

Я дуже люблю цей вид спорту за його оригінальність і неповторність.
Пряме посилання
Переглядів: 1971 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - Структур...
Презентація на тему - Складові...
Презентація на тему - Family a...
Презентація на тему - МІЖНАРОД...
Рідна мова М. І. Пентилюк 7 кл...
Презентація на тему - Цикл

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Мій улюблений вид спорту - фігурне катання" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!