Головна » Готові твори

Твір на тему "Місто зі снігу"

Твір на тему "Місто зі снігу" скачати

Скачати повну версію

Сонце світить разюче яскраво в сьогоднішній зимовий день. Коли я вийшла у двір, я завмерла. Все було, як ніби заворожено. Сніг скрізь і всюди: на тротуарах, на лавках, на що стоять машинах, на дахах будинків. Білосніжною ковдрою сховалася земля. Шосе скинуло з себе білий наряд і дорога, немов чорна змія звивається між високими будинками в білих пухнастих шапках. Сніг іскриться, блищить і переливається на сонечку.

Річку і озеро скувало тонким льодом. Велика частина птахів ще восени відлетіли у вирій. Тільки снігурі, горобці, голуби і ворони залишилися зимувати в місті. Зараз вони бадьоро скачуть по білосніжному снігу, шукаючи собі їжу. Період зими для птахів голодний час, тому я їх постійно підгодовую. Я висипаю у себе на підвіконні насіння і хлібні крихти. Люблю вранці спостерігати, як птахи їх клюють.

Сонце вже стало вкладатися спати, на заміну вийшла Місяць. Стоячи біля свого будинку, я спостерігала, як легко падають сніжинки. І все ж місто зимовим вечором чудовий. Вдалині чути радісні крики хлопців, які грають у сніжки, ліплять сніговиків. Під світлом ліхтарів сніжок блищить незвичайним блакитним полум'ям. Мою вулицю огорнула тиша, тільки іноді долинав шум машин.

Пам'ятається, що тільки вчора був осінній вечір. За вікном лив дощ, а дерева без листя здавалися такими мокрими, самотніми, втомленими. А тепер дерева вже не здаються такими темними і смутними, вони змінились в своїй красі. Зараз замість листя у них білий легкий сніжок, який дбайливо вкрив гілки дерев від чекаючих холодів.

Зима перетворює моє місто в казкову країну, де будинки під снігом перетворюються у чарівні будиночки з якої-небудь казки. Мені подобається падаючий з віконець світло , який зображує на снігу жовті смуги. Сніг спочатку здається таким холодним, а в світлі електрики представляється теплим і незвичайним. Зима - прекрасна пора року. Шкода, що день дуже швидко закінчується. І темніє рано, проте взимку дуже весело: зимові свята, різдвяні канікули. А також можна грати в сніжки, ліпити сніговика, кататися на санках, на лижах і на ковзанах.

Чудовий час року зима. Сніжинки кружляють у повітряному танці, а вечорами порою завиває хуртовина. З дахів будинків висять крижані бурульки, а на вікнах намальовані химерні візерунки морозом. Все навколо урочисто і прекрасно. І знаєш, що скоро настане весна і все почнеться спочатку. Білі тони зміняться на зелені, а зелені на жовті. Все ж здорово бачити своє рідне місто в різних фарбах, в різний час року.
Пряме посилання
Переглядів: 227 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Готові лабораторні роботи з фі...
Рідна мова М. І. Пентилюк 7 кл...
Презентація на тему - Астроном...
Алгебра Г. М. Янченко, В. Р. К...
Вступ до історії України, В. С...
Презентація на тему - Гостра с...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Місто зі снігу" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!