Головна » Готові твори

Твір на тему "Моє хобі"

Твір на тему "Моє хобі" скачати

Скачати повну версію

Що можна сказати про моє хобі? Це, швидше за все, те, чим я займаюся з величезним задоволенням у вільний від занять і домашніх справ час. Воно у всіх різне, наприклад, моя мама дуже любить вишивати, тато - ходити на риболовлю та полювання. Це їхнє хобі. Сьогодні дуже популярним стало грати в комп'ютерні ігри. У деяких моїх друзів на це йде все їх вільний час. А мені як то шкода втрачати його таким чином. А може бути це пов'язано з моїм захопленням музикою. З самого раннього дитинства я вже хотіла навчитися танцювати. Мама і тато віддали мене до школи хореографічного мистецтва в клас бальних танців. Не все виходило так швидко і добре, як би мені цього хотілося. Іноді було бажання все кинути і зайнятися чим-небудь іншим. Але музика здобула верх.

Сьогодні я вже виступаю на конкурсах , життя моє стало набагато цікавіше. У нашій школі теж викладають уроки танців на ритміці . Мені набагато легше опановувати всі рухами різних танців , як російських народних , так і латинських . Тепер мені легко дається полька , мазурка , ча -ча -ча , вальс і самба.

З кожним з танців пов'язана своя історія і традиція . Вони зародилися в різних країнах , так , наприклад : Польща - це батьківщина мазурки і польки , Австрія - звичайно ж , вальсу. На уроках нам не тільки викладають ритміку , а й розповідають про музику , композиторів та історії танців. Сьогодні Латинська Америка так знаменита своїми танцювальними парадами і фестивалями .

Більше за всіх з такого розмаїття танців , я люблю танго і вальс. Тепер я точно знаю , що на випускному вечорі , коли ми закінчимо школу , я зможу станцювати цей танець - шкільний вальс. По- мою особисту думку його повинні вміти танцювати всі без винятку , адже він такий красивий.

Сьогодні я з повною упевненістю можу стверджувати , що танці - це не просто захоплення чи хобі , це все моє життя . Навіть не уявляю , як би я жила без них. Кожного разу, виходячи на сцену , мене просто переповнює хвилювання, але , як тільки звучить музика , воно відразу йде і я виходжу і показую все, чому мене навчили і чого я досягла. Все, в тому числі мої батьки і друзі приходять на мої виступи , вони вболівають за мене і дуже хвилюються. Сцена і танці - це не просто слова , це сенс мого подальшого життя . У мене дуже гарні сукні для виступів , мені їх шиє моя улюблена мама. Вона дуже пишається мною і моїми успіхами в танцях . А що може бути краще цього? Що можу сказати своїм одноліткам ? Танцюйте , я впевнена , що від цього хобі і Ви отримаєте колосальне задоволення. Навіть якщо це не буде професійна сцена , це буде задоволення для себе самого . Кожна людина вміє танцювати , потрібно тільки розвинути ці якості !
Пряме посилання
Переглядів: 4041 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - ХАРЧУВАН...
Презентація на тему - Честь і ...
Презентація на тему - візантій...
Фізика Сиротюк В. Д. 8 клас
Презентація на тему - Будова с...
Рідна мова О. П. Глазова, Ю. Б...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Моє хобі" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!