Головна » Готові твори

Твір на тему "Моє хобі"

Твір на тему "Моє хобі" скачати

Скачати повну версію

Що можна сказати про моє хобі? Це, швидше за все, те, чим я займаюся з величезним задоволенням у вільний від занять і домашніх справ час. Воно у всіх різне, наприклад, моя мама дуже любить вишивати, тато - ходити на риболовлю та полювання. Це їхнє хобі. Сьогодні дуже популярним стало грати в комп'ютерні ігри. У деяких моїх друзів на це йде все їх вільний час. А мені як то шкода втрачати його таким чином. А може бути це пов'язано з моїм захопленням музикою. З самого раннього дитинства я вже хотіла навчитися танцювати. Мама і тато віддали мене до школи хореографічного мистецтва в клас бальних танців. Не все виходило так швидко і добре, як би мені цього хотілося. Іноді було бажання все кинути і зайнятися чим-небудь іншим. Але музика здобула верх.

Сьогодні я вже виступаю на конкурсах , життя моє стало набагато цікавіше. У нашій школі теж викладають уроки танців на ритміці . Мені набагато легше опановувати всі рухами різних танців , як російських народних , так і латинських . Тепер мені легко дається полька , мазурка , ча -ча -ча , вальс і самба.

З кожним з танців пов'язана своя історія і традиція . Вони зародилися в різних країнах , так , наприклад : Польща - це батьківщина мазурки і польки , Австрія - звичайно ж , вальсу. На уроках нам не тільки викладають ритміку , а й розповідають про музику , композиторів та історії танців. Сьогодні Латинська Америка так знаменита своїми танцювальними парадами і фестивалями .

Більше за всіх з такого розмаїття танців , я люблю танго і вальс. Тепер я точно знаю , що на випускному вечорі , коли ми закінчимо школу , я зможу станцювати цей танець - шкільний вальс. По- мою особисту думку його повинні вміти танцювати всі без винятку , адже він такий красивий.

Сьогодні я з повною упевненістю можу стверджувати , що танці - це не просто захоплення чи хобі , це все моє життя . Навіть не уявляю , як би я жила без них. Кожного разу, виходячи на сцену , мене просто переповнює хвилювання, але , як тільки звучить музика , воно відразу йде і я виходжу і показую все, чому мене навчили і чого я досягла. Все, в тому числі мої батьки і друзі приходять на мої виступи , вони вболівають за мене і дуже хвилюються. Сцена і танці - це не просто слова , це сенс мого подальшого життя . У мене дуже гарні сукні для виступів , мені їх шиє моя улюблена мама. Вона дуже пишається мною і моїми успіхами в танцях . А що може бути краще цього? Що можу сказати своїм одноліткам ? Танцюйте , я впевнена , що від цього хобі і Ви отримаєте колосальне задоволення. Навіть якщо це не буде професійна сцена , це буде задоволення для себе самого . Кожна людина вміє танцювати , потрібно тільки розвинути ці якості !
Пряме посилання
Переглядів: 4102 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - Подорож ...
Презентація на тему - МАРКЕТИН...
Англійська мова О. Д. Карпюк 1...
Презентація на тему - Астороно...
Презентація на тему - CHARLIE ...
Презентація на тему - ПОШИРЕНН...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Моє хобі" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!