Головна » Готові твори

Твір на тему "моя домашня тварина"

Твір на тему "моя домашня тварина" скачати

Скачати повну версію

Торік узимку, перед самим Новим роком ми з батьками поїхали на ринок за продуктами для святкового столу. Коли в черговий раз вивантажили пакети в машину, повернулися ще раз за солодощами, побачили на ганку біля входу в ринок жінку в теплій дублянці, через ворота якої визирала мордочка симпатичного цуценятко. У нашій родині ніхто не байдужий до тварин , а що стосується собак , то це окрема тема. На питання , що за порода у цього звіра , господиня дуже твердо відповіла - німецька вівчарка. Не дуже довго радячись , ми її купили. Я сама переклала її до себе в хутряну куртку , і її мордочка була зовні. На ринку всі продавці дивилися на наше придбання , всі до одного посміхалися. Багато чого ми перепробували з нашим щеням : і сир - відвернувся , і ковбаска - теж не захотів навіть нюхати , а от коли підійшли до м'ясного ряду , пес наш пожвавився. Дали йому на пробу маленький шматочок свіжого м'яса , так він мало мені палець не відкусив . Значить наш новий член сім'ї - м'ясоїд . Прикупивши для нього свіжого м'яса , ми поїхали додому. Усім було цікаво подивитися , як буде себе вести будинку наш новий друг. У нас великий будинок , з садом і городом , так що для собаки просто роздолля.

Мама , як тільки зайшли в будинок , сказала , що собаку потрібно викупати , чи мало де вона жила до цього часу. Нас з татом не потрібно було довго просити , поки мама готувала обід , ми цуценя купали прямо у ванній , налили в таз води , взяли шампунь ( мамин ) і мили його довго під душем. На наш подив пес зовсім не боявся води і стояв , як бичок , дуже смирно і покірно . А може він просто зрозумів , що йому не ухилитися від міцних батькових рук. Як і всі собаки , він обтрусився , залишивши на всій ванній і на нас бризки води , напевно , так він помстився . Потім ми його загорнули в старий рушник , думали , що висохне швидше , але аж цю процедуру він ніяк не хотів витримувати . Він і скиглив , і гарчав , і гавкав . Нарешті прийшла на цей шум мама і дістала свій фен , сказавши , що це швидше висушить , а може бути йому сподобається. Треба було бачити цю тварину , коли на нього направили фен , він почав його кусати , гарчати , як справжній звір. Загалом, з горем навпіл , ми його висушили. Потім нагодували м'ясом і щеня просто звалився з ніг , він заснув біля тарілки . Через день ми вирішили з'їздити до ветеринара , дізнатися, які нашому Мухтару ( вівчарка ж ) потрібні вітаміни і щеплення. Яке ж було наше здивування , коли фахівець , оглянувши нашого вже улюбленого вихованця , сказав що порода у нього « дворянська » , тобто це проста дворняжка . Ну і що? Не всім же бути породистими псами . Правда , вирішили перейменувати , поки він ще не звик до своєї прізвисько , в звичайного Тошков .

Зараз йому ж три роки , а ми все не нарадуємося цьому чудесному цуценяті , він дуже грайливий , любить усіх нас , завжди чекає біля хвіртки і дізнається , як тільки заходиш на вулицю. Радості його немає кінця , коли ми всі разом займаємося чим-небудь у саду , тоді він показує , що це його володіння , бігає за м'ячиком , стрибає . Мені здається , що він розуміє кожне слово і розрізняє інтонацію. Якщо він нашкодив , то ми говоримо йому « Антон , хто це зробив ? » , Він відразу підтискає хвіст і йде в будку. Ніколи не проміняю нашого Тошков навіть саму породисту вівчарку.
Пряме посилання
Переглядів: 1156 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему: субкульту...
Розв'язання вправ державно...
Математика Г. П. Бевз, В. Г. Б...
Презентація на тему - Особливо...
Образи фантастичних істот у ка...
Відповіді та рішення до підруч...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "моя домашня тварина" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!