Головна » Готові твори

Твір на тему "Моя країна" (Україна)

Твір на тему "Моя країна" (Україна) скачати

Скачати повну версію

Моя країна зовсім недавно стала незалежною, в 1991 році. Однак і донині не навчилася бути самостійною.

Україна, як зовсім ще юне держава, недосвідчена і молода, тому ще нерішуче діє і не зовсім правильно дотримується законів. Тільки це не впливає на нашу самобутність і прагнення до волі.

За довгі роки війни і нерозуміння країна стала сильною внутрішньо, адже його мешканці боролися не тільки за своє життя, а й за честь Батьківщини. Якщо пригадати з курсу Історії України скільки бід і нещасть випало нашій країні в боротьбі за існування і незалежність, скільки крові і сліз було пролито, поки ми прийшли до того результату, який є зараз.

Наша війна нас згуртувала, тому що ми віримо у світле майбутнє країни та її розвиток.

Моя країна багата природними ресурсами: це і вугілля, і газ, і величезні лісові масиви, і широченні моря і глибокі озера. Наші поля пшеничні і небо безмежно - блакитне - це символи нашого прапора. Ми - українці, наша країна - це обитель добра і честі, справедливості і благородства.

Нас вчили любити країну, але навіщо нас вчити, якщо ми вже народжуємося з цією безмірною любов'ю і відданістю. Якщо зі шкільної лави знайомимося з звичаями і мовою, якщо те, що навколо нас не раз ставало об'єктом нападів і завоювань, значить, ми живемо в країні, яка самодостатня, благородна і гордо тримає свою буйну зелену голову. Наша історія - наше майбутнє.

Часто в політиці держави відбуваються речі, які нормальними не назвеш. У нас високі податки порівняно з зарплатами, майно країни розпродається, природні дари нерозумно витрачають, людське життя ні в що не ставиться, закони підлаштовуються під фінансово заможних і впливових людей.

За останні десять років моя країна кілька разів падала на коліна, але піднімалася, намагалася вибратися з цієї рутини і безвихідності. Але не влада наша змогла домогтися позитивних результатів, а тільки зусилля і впертість людей, яким вже дуже набридло бути маріонетками і пішаками в партії, яку грають "верхівка" і "аристократія".

У моїй країні живуть чудові люди. Ми, як ніхто, вживаємося на маленькій території величезною кількістю меншин і різних національностей. Коли про нас говорять, то ми вболіваємо за країну, коли наші футболісти чи боксери, або плавці, або легкоатлети, не важно, виступають на чемпіонатах або просто беруть участь у яких-небудь змаганнях, то ми стаємо єдиної хвилею підтримки. І що б не говорили, ми любимо свою країну!
Пряме посилання
Переглядів: 1244 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - Астроном...
Хімія Ярошенко О. Г. 10 клас
Презентація на тему - ПЛАНЕТИ ...
Готові лабораторні роботи з фі...
Англійська мова О. Д. Карп'...
Презентація на тему - Файли (З...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Моя країна" (Україна) який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!