Головна » Готові твори

Твір на тему "Моя країна" (Україна)

Твір на тему "Моя країна" (Україна) скачати

Скачати повну версію

Моя країна зовсім недавно стала незалежною, в 1991 році. Однак і донині не навчилася бути самостійною.

Україна, як зовсім ще юне держава, недосвідчена і молода, тому ще нерішуче діє і не зовсім правильно дотримується законів. Тільки це не впливає на нашу самобутність і прагнення до волі.

За довгі роки війни і нерозуміння країна стала сильною внутрішньо, адже його мешканці боролися не тільки за своє життя, а й за честь Батьківщини. Якщо пригадати з курсу Історії України скільки бід і нещасть випало нашій країні в боротьбі за існування і незалежність, скільки крові і сліз було пролито, поки ми прийшли до того результату, який є зараз.

Наша війна нас згуртувала, тому що ми віримо у світле майбутнє країни та її розвиток.

Моя країна багата природними ресурсами: це і вугілля, і газ, і величезні лісові масиви, і широченні моря і глибокі озера. Наші поля пшеничні і небо безмежно - блакитне - це символи нашого прапора. Ми - українці, наша країна - це обитель добра і честі, справедливості і благородства.

Нас вчили любити країну, але навіщо нас вчити, якщо ми вже народжуємося з цією безмірною любов'ю і відданістю. Якщо зі шкільної лави знайомимося з звичаями і мовою, якщо те, що навколо нас не раз ставало об'єктом нападів і завоювань, значить, ми живемо в країні, яка самодостатня, благородна і гордо тримає свою буйну зелену голову. Наша історія - наше майбутнє.

Часто в політиці держави відбуваються речі, які нормальними не назвеш. У нас високі податки порівняно з зарплатами, майно країни розпродається, природні дари нерозумно витрачають, людське життя ні в що не ставиться, закони підлаштовуються під фінансово заможних і впливових людей.

За останні десять років моя країна кілька разів падала на коліна, але піднімалася, намагалася вибратися з цієї рутини і безвихідності. Але не влада наша змогла домогтися позитивних результатів, а тільки зусилля і впертість людей, яким вже дуже набридло бути маріонетками і пішаками в партії, яку грають "верхівка" і "аристократія".

У моїй країні живуть чудові люди. Ми, як ніхто, вживаємося на маленькій території величезною кількістю меншин і різних національностей. Коли про нас говорять, то ми вболіваємо за країну, коли наші футболісти чи боксери, або плавці, або легкоатлети, не важно, виступають на чемпіонатах або просто беруть участь у яких-небудь змаганнях, то ми стаємо єдиної хвилею підтримки. І що б не говорили, ми любимо свою країну!
Пряме посилання
Переглядів: 1286 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - Функціон...
Презентація на тему - НЕПРЯМІ ...
Презентація на тему - HAVE GOT
Відповіді до зошита для практи...
Алгебра П. Щербань, розв'я...
Твір на тему "З любов'...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Моя країна" (Україна) який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!