Головна » Готові твори

Твір на тему "Моя подруга"

Твір на тему "Моя подруга" скачати

Скачати повну версію

У будь-якої людини є багато вірних друзів, з якими завжди весело і цікаво. З ними ми проводимо велику кількість свого вільного часу, ділимося секретами, обговорюємо різні випадки з життя і прочитані книги. У мене є одна така вірна подруга Вероніка. У неї дуже гарні карі очі, довга коса і взагалі вона , на відміну від мене, яка то дуже рухлива і спритна. З її веселим характером вона завжди є заводієм в будь-якій компанії.

Ми дружимо дуже давно , ще з тих пір , коли почали ходити в дитячий сад . Наша дружба , мені так здається досі така міцна , тому що у нас дуже багато спільних інтересів : наші батьки дружать , ми вчимося в одному класі з самого початку нашого навчання в школі , у нас схожі смаки у виборі одягу , навіть квіти , і ті нам подобаються однакові . Я дуже люблю свою подружку , мені з нею ніколи не нудно. Вона завжди сама приходить на допомогу , про це навіть просити не треба , я намагаюся багато в чому їй наслідувати. У неї , напевно , сильніший характер. У моєї Вероніки прекрасне почуття гумору , вона ніколи не сердиться . Вона і вчиться краще , ніж я. Мені не складно запитати у неї , якщо я чогось не розумію за шкільною програмою. Я точно знаю , що вона не буде з мене сміятися , а просто пояснить . Ось це справжня дружба. Адже взаємодопомога це дуже важлива якість , яким повинні володіти справжні друзі. Вероніка відноситься до категорії таких людей , кому можна довіритися і знати точно , що вона нікому нічого не розповість .

Вона не соромиться визнавати свої помилки , хоча їх у неї дуже мало. Сама може посміятися над собою , але ні над ким-небудь іншим. Ми разом з нею готували в класному КВН цілий номер і всім він дуже сподобався. Нещодавно у Вероніки був день її народження. Я дуже довго роздумувала над тим , щоб їй подарувати. Я у своєї бабусі навчилася плести з бісеру різні дрібнички , в тому числі і прикраси. Порадившись з бабусею , ми вирішили , що подарунок , виготовлений своїми руками , буде приємним сюрпризом і хорошим подарунком. Так я і зробила. Коли я прийшли до Вероніки щоб ​​її привітати , то піднесла їй в красивій коробочці браслет , який сама сплела з різнобарвного бісеру. Я точно знаю , що він їй сподобався , це було видно по її сяючою усмішці. Вона відразу одягла подарунок на зап'ясті і потім так весь вечір його і не знімала , постійно розглядала і милувалася ім. Тепер я вчу Вероніку бісероплетіння. Якщо вона чогось захоче , то обов'язково доб'ється. А я дуже рада , що можу їй в цьому допомогти , адже ми найкращі подруги. Я дуже дорожу нашою дружбою з Веронікою .
Пряме посилання
Переглядів: 2428 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему: Епоха Вік...
Геометрія.Г.В.Апостолова 9 кла...
Презентація на тему - PAST SIM...
Презентація на тему - Money (Г...
Математика (рівень стандарту) ...
Математика Г. П. Бевз, В. Г. Б...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Моя подруга" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!