Головна » Готові твори

Твір на тему "Моя подруга"

Твір на тему "Моя подруга" скачати

Скачати повну версію

У будь-якої людини є багато вірних друзів, з якими завжди весело і цікаво. З ними ми проводимо велику кількість свого вільного часу, ділимося секретами, обговорюємо різні випадки з життя і прочитані книги. У мене є одна така вірна подруга Вероніка. У неї дуже гарні карі очі, довга коса і взагалі вона , на відміну від мене, яка то дуже рухлива і спритна. З її веселим характером вона завжди є заводієм в будь-якій компанії.

Ми дружимо дуже давно , ще з тих пір , коли почали ходити в дитячий сад . Наша дружба , мені так здається досі така міцна , тому що у нас дуже багато спільних інтересів : наші батьки дружать , ми вчимося в одному класі з самого початку нашого навчання в школі , у нас схожі смаки у виборі одягу , навіть квіти , і ті нам подобаються однакові . Я дуже люблю свою подружку , мені з нею ніколи не нудно. Вона завжди сама приходить на допомогу , про це навіть просити не треба , я намагаюся багато в чому їй наслідувати. У неї , напевно , сильніший характер. У моєї Вероніки прекрасне почуття гумору , вона ніколи не сердиться . Вона і вчиться краще , ніж я. Мені не складно запитати у неї , якщо я чогось не розумію за шкільною програмою. Я точно знаю , що вона не буде з мене сміятися , а просто пояснить . Ось це справжня дружба. Адже взаємодопомога це дуже важлива якість , яким повинні володіти справжні друзі. Вероніка відноситься до категорії таких людей , кому можна довіритися і знати точно , що вона нікому нічого не розповість .

Вона не соромиться визнавати свої помилки , хоча їх у неї дуже мало. Сама може посміятися над собою , але ні над ким-небудь іншим. Ми разом з нею готували в класному КВН цілий номер і всім він дуже сподобався. Нещодавно у Вероніки був день її народження. Я дуже довго роздумувала над тим , щоб їй подарувати. Я у своєї бабусі навчилася плести з бісеру різні дрібнички , в тому числі і прикраси. Порадившись з бабусею , ми вирішили , що подарунок , виготовлений своїми руками , буде приємним сюрпризом і хорошим подарунком. Так я і зробила. Коли я прийшли до Вероніки щоб ​​її привітати , то піднесла їй в красивій коробочці браслет , який сама сплела з різнобарвного бісеру. Я точно знаю , що він їй сподобався , це було видно по її сяючою усмішці. Вона відразу одягла подарунок на зап'ясті і потім так весь вечір його і не знімала , постійно розглядала і милувалася ім. Тепер я вчу Вероніку бісероплетіння. Якщо вона чогось захоче , то обов'язково доб'ється. А я дуже рада , що можу їй в цьому допомогти , адже ми найкращі подруги. Я дуже дорожу нашою дружбою з Веронікою .
Пряме посилання
Переглядів: 2457 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - Біологія...
Математика Г. П. Бевз, В. Г. Б...
Презентація на тему - Наслідки...
Презентація на тему - Особливо...
Презентація на тему: Епоха Вік...
Презентація на тему - ЕЛЕКТРОН...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Моя подруга" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!