Головна » Готові твори

Твір на тему "Моя сім'я"

Твір на тему "Моя сім'я" скачати

Скачати повну версію

Для кожної людини дуже важливо, щоб у нього була сама щаслива родина. Це не тільки мама з татом, сестри і брати, а й бабусі з дідусями. Це надійний оплот, де кожного люблять і завжди чекають. Будинок є важливою складовою усього життя людини, починаючи з самого раннього безтурботного дитинства і до останніх днів. Адже не дарма стверджують фахівці, які проводять соціологічні опитування, у щасливій родині, як правило, довше живуть люди. А все тому, що це їхній дім , їхня сім'я, в якій всі оточені увагою і турботою один про одного. Якщо в сім'ї поважають старших, ставляться до них з доброзичливістю і ласкою , то це прекрасно бачать діти, а вони, вже створюючи свою сім'ю , надходять точно також, беручи приклад зі своїх батьків . Наступність поколінь, сімейні традиції - все це дуже важливі складові будь-якої сім'ї .

Можна запитати у перехожих , що входить для них в поняття «щастя» , повірте , багато хто відповість , що це сім'я. У ній найближчі, дорогі і надійні люди - це батьки . Зараз багато мам не тільки виховують дітей , сидячи вдома , а й ще й примудряються працювати в самих різних сферах. Вони здатні домогтися найвищих професійних висот та успіхів , але найголовніше все ж для них - це сім'я. Мамину ласку , тепло і ніжність , яку ми відчуваємо з самого першого дня життя , не замінить ніщо на світі. Ось тільки дивно , коли вони встигають все: і допомогти з приготуванням уроків, і забратися в квартирі , і наготувати всякої смакоти , не забувши при цьому , хто саме і що любить ? А клімат у сім'ї ? Знову ж мама , вона і заспокоїть , і пожаліє , і вилаяв , але не сильно , може татові про витівки і витівки дітей нічого не сказати. Всі мами на світі є берегинями сімейного вогнища з найдавніших часів.

Дуже важливими в сім'ї вважаються взаємодопомога всіх її членів , благополуччя і доброта. Як приємно всім разом готуватися до свят , будь то Новий рік чи 8 березня , а потім сидіти за великим і обов'язково круглим столом великою дружною компанією. Спогади різних подій, що відбувалися в сім'ї , залишаються в пам'яті на довгі роки , вони приносять радість усім , об'єднують різні вікові покоління. І як приємно бачити старенького , посивілий дідуся , який тримає на своїх натруджених руках беззубого усміхненого правнука . Чого варто світло очей цієї людини , такого рідного і близького всім. У щасливих сім'ях і людям похилого віку живеться краще , вони відчувають постійну турботу про себе , повагу і увагу , їм більшого й не треба. Такі дружні посиденьки є містками , які об'єднують сім'ю. Тут можна і рада запитати , і поділитися своєю радістю чи горем , але одне залишається незмінним - тебе завжди вислухають і допоможуть , а хто ще найкраще це зробить , якщо не моя сім'я.
Пряме посилання
Переглядів: 1942 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Алгебра П. Щербань, розв'я...
Презентації з німецької мови н...
Англійська мова О. Д. Карп'...
Відповіді до зошита для практи...
Презентація на тему - Пам'...
Презентація на тему - КЛАСИФІК...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Моя сім'я" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!