Головна » Готові твори

Твір на тему "Моя улюблена книга"

Твір на тему "Моя улюблена книга" скачати

Скачати повну версію

У нашій сім'ї книги оточували нас з самого раннього дитинства. Спочатку це були казки, які мама чи бабуся читала нам з братом перед сном, потім ми вже й самі навчилися читати. Мама і тато постійно підсовували нам ту, чи іншу книжку, так вони допомагали нам з вибором читання і розвивали в нас почуття прекрасного, розширюючи наш кругозір. Де, як не в книзі можна так засмучуватися , радіти чи співпереживати разом з її героями? Завдяки хорошій книзі піднімався настрій, з нею можна було уникнути самотності. Вона давала відповідь на складні питання і допомагала визначити правильний вихід з різних, досить складних життєвих ситуацій.

Книга - справжній і відданий друг , вона стає рідний, і у кожної людини є саме та , своя єдина улюблена , або відразу декілька книг. До них можна звернутися за допомогою , коли важко , або просто сумно. Під час читання таких книг , ми отримуємо справжню насолоду і задоволення. Деякі прочитуються не по одному разу , і по років з кожним прочитанням знаходиш щось нове. Часто згадую думку великого російського письменника Олексія Толстого , а він писав , що хороша книга кшталт бесіді з розумним співрозмовником , я з цим згодна на всі сто відсотків. Величезною удачею вважається вчасно прочитати саме ту книгу , де ти можеш , наче поспілкуватися з її героями , помандрувати разом з ними , щось їм порадити або отримати від них важливий для себе раду або відповідь на питання . Такі книги здатні змінити твоє життя чи світогляд . Кожному віку властиві свої , так сильно улюблені книги. Дитинство пов'язано з прочитанням казок та байок , але якщо батьки не прищепили в цьому юному віці любові до читання , то вони так і залишаться найбільш улюбленими і єдиними . Згадайте казки повчально характеру великого О.С.Пушкіна , в яких є добро , що перемагає зло. Та ми їх любимо і пам'ятаємо напам'ять , але в них ми не знайдемо відповідей на різні питання , які виникатимуть в подальшій , вже дорослого життя. Тому у будь-якої людини має бути ще щось в запаснику улюблених книг , крім дитячих казок.

Моєю улюбленою книгою стала повість «Маленький принц » Антуана де Сент Екзюпері. Запитайте , чому все ж казка? Вона , швидше за все - сумна повість про дітей і дорослих. Мені здається , що автор хотів адресувати це творі дорослим і донести до них вкладений їм сенс , який свідчить про те , що тільки з доброї насіння може вирости таке ж дерево . Я її часто перечитую , адже автор , дуже мною улюблений , був не тільки письменником , але і льотчиком , а до людей такої професії можна довіряти. Він міркував у своєму творі про найбільш важливих і вічних на всі часи питаннях , в книзі порушені добро і зло , краса і байдужість , дружба і любов , вірність і відповідальність людей за вчинки.
Пряме посилання
Переглядів: 6327 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - Англійсь...
Презентація на тему - параметр...
Презентація на тему - FUN ACTI...
Презентація на тему - Суспільн...
Презентація на тему - ЦИФРОВЕ ...
Презентація на тему - Happy

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Моя улюблена книга" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!