Головна » Готові твори

Твір на тему "Моя улюблена тварина"

Твір на тему "Моя улюблена тварина" скачати

Скачати повну версію

Собака в усі часи була вірним другом і помічником людини . Вона сама вийшла з лісу і прийняла людини в якості свого покровителя. Це було багато століть тому. У цих тваринний гострий нюх, вони здатні відчувати різні запахи, недоступні для нюху людини. Собаки в минулому ставилися до нічних хижаків, тому вони так добре вартують наші будинки і різні об'єкти. Їх так і називають сторожовими собаками. Зараз вони забули свої звички диких звірів і стали вірними нашими друзями. Поступово люди привчили собак до полювання, вони приносили підстрілену дичину господареві і в той же час охороняли його. Коли люди почали займатися скотарством, тут собаки теж згодилися, вони охороняли худобу від вовків та інших хижаків. Зараз всюди, де є люди, можна побачити і собак.

Моїми найулюбленішими тваринами ( хоч я люблю їх усіх ), все ж є собаки . Це особлива істота , без якого людині важко було б жити і виживати. Яку б породу ви не взяли , всі вони - віддані людині істоти. У мене є свій власний щеня - Тимофій , Тошка , Тошик , Тоха , Антон і ще багато у нього своїх кличок . Всі члени нашої родини звуть його по- різному , але він відгукується завжди . Я давно хотів собаку , але як те не виходило її придбати. То було ніде тримати , то мама боялася вовни по всій квартирі. Але нарешті , я все ж таки умовив батьків , і ми купили мені цього цуценя. Тепер ми не уявляємо , як би ми всі жили без нього.

Такого смішного , ласкавого і грайливого істоти ще не було у нас. Були й кішки , і папуги , і акваріум з рибками , але цей щеня затьмарив їх всіх одним махом. Його всі люблять , всі балують , грають з ним , виводять на прогулянку , годують. Він став нашим членом сім'ї , як би не парадоксально це звучало.

Вранці ми всі розходимося : хто на роботу , хто в школу. Наш Тимофій завжди стоїть в передпокої з опущеним хвостом , нам шкода його залишати одного будинку , але нічого не поробиш. Коли ми повертаємося , то радості цуценя немає меж: він підстрибує , намагається лизнути , поскулює , дзявкає , ніби хоче сказати : «Ну , нарешті те , Ви вдома , я ж так нудьгував ».

Я вже потрошку починаю навчати свого цуценя різним командам. Він навіть кілька разів дав лапу , коли я вимовив « Дай лапу» , а от лежати , стрибати або сидіти у нього не виходить. Він , звичайно ж , намагається щось робити , але завжди його потрібно заохочувати шматочком сиру або крекеру , інакше сидить і дивиться на тебе , як ніби не розуміє взагалі нічого. Я часто дзвоню другу мого тата , він кінолог і знає про собак все. І як годувати , і скільки гуляти , і як правильно навчати . У нашому дворі багато таких як я аматорів - собаківників . Ми з ними можемо по кілька годин розповідати про успіхи своїх вихованців , напевно хвалимося один перед одним. Але ми ж не себе розхвалюємо , а своїх чотириногих вірних друзів.
Пряме посилання
Переглядів: 3403 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Математика (рівень стандарту) ...
Презентація на тему: загін Сум...
Презентація на тему - SCHOOL S...
Математика Г. П. Бевз, В. Г. Б...
Українська мова М. Я Плющ, В. ...
Презентація на тему - ANIMAL’S...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Моя улюблена тварина" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!