Головна » Готові твори

Твір на тему: Мовчання - золото

Твір на тему: Мовчання - золото скачати

Скачати повну версію

Мова - це те, що відрізняє нас від усіх інших істот на землі. У нашій мові безліч слів, якими ми висловлюємо свою думку, причому, результатом сказаного слова може бути що завгодно . Напевно, ви знаєте таке прислів'я: «Словом можна вилікувати, словом можна вбити». Або таку: «Слово - срібло, мовчання - золото». Обидві ці фрази несуть один і той же зміст: деколи, мовчання буває набагато дорожче слів. Саме про це мені б і хотілося розповісти.

Говорити, на щастя, за довгі тисячоліття, навчилися все люди. Хоча, колись люди вміли лише мовчати, а також видавати звуки, як і всі тварини. Говорити - то люди навчилися, однак, у зв'язку з цим, люди втратили одне дуже цінне вміння. Вміння мовчати. Так, може бути, це здасться дивним, навіщо ж людині мовчати, але насправді, вміти не говорити, там де говорити не потрібно - дуже цінний навик. Я спеціально не кажу «талант» або щось в цьому роді, а саме навик, бо вважаю, що людина може навчитися всьому. Людина навчилася говорити, людина навчиться і мовчати там, де треба.

А навіщо? Навіщо мовчати? Тут хотілося б привести в приклад два типи людей. Один з них - такі «мовчуни», які вічно не знають, про що поговорити, це нудні люди, нецікаві. Так, вони вміють мовчати, але елементарно тому, що не навчилися як слід говорити . А другий же тип людей - «базіки». Вони дуже товариські, з ними може бути весело , завжди знайдуть що сказати. Видають за правду те, про що поняття не мають, частенько брешуть, такі люди, як правило, неприємні, коли з ними поспілкуєшся побільше.

І є якась золота середина, такий ідеал в спілкуванні. Людина легко йде на контакт, він товариський, з ним дуже цікаво, він дає тобі безліч емоцій у розмові. Тим не менш, він не несе всяку ахінею, як кажуть, аби сказати, він вважає за краще не говорити про те, чого не знає достовірно, не обманює заради інтересу в розмові. І найголовніше, така людина вміє мовчати. Мовчати коли треба.

Адже багато легко піддаються емоціям, і якщо їх виплеснути в неналежному місці, це все може дуже погано закінчиться. Думаю, вам знайома така ситуація. Коли, наприклад, вчитель несправедливо поставив вам оцінку, ви повні образи і злості, і вихлюпує весь свій негатив на вчителя, який, можливо, прав, ще й однокласників мимоволі зачіпаєте. Тільки погіршили ситуацію.

Таким чином, дійсно, мовчання буває надзвичайно корисним.
Пряме посилання
Переглядів: 1695 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - Типізова...
Презентація на тему - Money (Г...
Презентація на тему - Збережен...
Географія відповіді на запитан...
Твір на тему: Пам'ятки США
Англійська мова Л. В. Калініна...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему: Мовчання - золото який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!