Головна » Готові твори

Твір на тему "Мови Африки"

Твір на тему "Мови Африки" скачати

Скачати повну версію

В інтересах колонізаторів було затримано розвиток Африки. У XIX столітті більшості африканських народів не було своєї писемності. Культура в країнах фіксувалася в пам'яті народу. Міфи, перекази, спостереження передавалися з покоління в покоління у словесній формі.

Голландці, англійці, бельгійці, французи, португальці, прагнули впровадити свою мову. Для того щоб спілкуватися з місцевим населенням вони викладали в школах європейський мову. Однак після XX століття Африка придбала незалежність. Культура Африки завжди була різноманітною. Вона зачаровує багатьох туристів своєю загадковістю.

Класифікація мов Африки, швидше за все географічна, ніж лінгвістична. В Африці люди розмовляють на сотнях діалектах і мовах. У ній немає єдиної мови, тому в одній країні присутні кілька офіційних мов.

Прийнято вважати основними: арабська, суахілі і хауса. Арабська мова належить до семітської гілки мов. Він ділиться на 5 груп діалектів, практично є окремими мовами. Мова суахілі належить до східної зоні мов банту. Він володіє близько 20 діалектів. А мова хауса є найбільшим носієм мови чадской гілки. Широко використовується в Західній Африці, як мова міжетнічного спілкування.

Мови Африки поділяються на сім ізольованих і дев'ять некласифікованих мов і 32 сім'ї, з яких три з'являються з інших частин світу. Це? індоєвропейська, семітська і австронезийская сім'я. Значна частина мов Африки відрізняються двома характерними особливостями: граматикою і музичними тонами. Музичні тони сприяють різним словами в китайському, в африканському і в австріческой мовами. Граматика дуже складна. Наприклад, в російській мові є поділ іменників на роду - жіночий, чоловічий і середній. А в африканських же мовах в групі банту, поділ класів доходить до 20.

Біблійний міф про походження народів Землі відає про те, що від трьох синів Ноя (Хама, Сима і Яфета) розпочався людський рід. Стародавні євреї відносили себе до нащадків Сима, а також доброзичливі народи. Ворожі народи? до нащадків Хама, а до нащадків Яфета - лояльні. Багато народів поставилися до нащадків Сима, вони говорили рідною давньоєврейською мовою. Після вели термін «семітські мови», який позначав групу близьких один одному говірок. До нього ставився арабська, аккадська, давньоєврейську, ефіопський та інші.
Пряме посилання
Переглядів: 231 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Відповіді до зошита для практи...
Презентація на тему - Вчення Ч...
Презентація на тему - Будова і...
Презентація на тему - Особливо...
Презентація на тему - Структур...
Презентація на тему - МАРКЕТИН...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Мови Африки" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!