Головна » Готові твори

Твір на тему "Музика в моєму житті"

Твір на тему "Музика в моєму житті" скачати

Скачати повну версію

Музика в усі віки була міжнародним мовою, не знають кордонів. Люди здатні перетворити свої емоції в мелодію. Таким прикладом служать твори великих композиторів, як вітчизняних, так і закордонних.

Я більше ніж впевнена, що якби кожна людина займався музикою , був ближче до неї, то світ навколо нас був би набагато цікавіше і багатогранніше.

Ось я, наприклад, з самого дитинства займаюся музикою по класу фортепіано. Якщо я ніж те сильно засмучена або просто настрій «осіннє», то сідаю за інструмент , і вся моя депресія куди то зникає через кілька хвилин. Відразу ж піднімається настрій не тільки у мене, а й у моїх батьків і сестри. Вони приходять до кімнати і слухають мою гру все разом.

Музика в моєму житті відіграє величезну роль. Я вирішила і далі займатися, так, минулого року вже закінчила музичну школу. А після закінчення середньої, постараюся вступити до інституту, де буду далі удосконалитися в грі на інструменті. Хочеться, звичайно, до консерваторії потрапити, але там дуже великий конкурс. Мені дуже хочеться стати професійним музикантом , грати в якому-небудь знаменитому оркестрі. Я дуже люблю слухати колектив «Віртуози Москви» під керівництвом Співакова . Так віртуозно грати, як грають музиканти цього колективу, напевно , складно навчитися , для цього можуть знадобитися довгі роки. Але я готова до такого випробування . Як каже моя тато , якщо я чого то захочу , то я цього обов'язково доб'юся . Я постараюся не розчарувати його в цьому твердженні . Людина не може бути повноцінним в нашому суспільстві , якщо його зовсім не цікавить музика. Хіба що глухий . У кожній мелодії є що то своє. Мене музика навчила бачити світ зовсім іншими очима. Я дуже добре це зрозуміла , як тільки доторкнулася до цього дивовижному мистецтву . Це справжня « стихія » , в якій можуть зливатися долі людей. Музика може розбудити не тільки радість , а й сльози. Вона несе в собі різні моменти нашого життя , в ній є все: і радість , і горе , і грайливість , і стриманість , і гнів , і зустрічі , і розлуки. Музика може зворушити до сліз навіть самого « черствого » людини, що має сталевий характер. Яких тільки мелодій немає , в них можна почути і трель солов'я , і дзвін весняної капели , і шурхіт осіннього листя , і гуркіт грому з проливним дощем. Цей список можна ще дуже довго продовжувати. Потрібно просто вміти не тільки слухати , а й чути музику.

Музика завжди присутній поруч з нами , і це не обов'язково грім оркестру , є ще музика душі . Якщо хоч трошки прислухатися , то такі загадкові переливи можуть вималюватися . У кожного своя душа , а значить і музика. Так давайте разом її слухати , любити і насолоджуватися. Дорогоцінний скрипковий ключ може відкрити нам свої скарби.
Пряме посилання
Переглядів: 1674 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - ПОХОДЖЕН...
Факультативи з української мов...
Презентація на тему - СТАРОДАВ...
Презентація на тему - Записи
Презентація на тему - Лондонсь...
Презентація на тему - Merry tr...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Музика в моєму житті" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!