Головна » Готові твори

Твір на тему: "Наша планета Земля"

Твір на тему: "Наша планета Земля" скачати

Скачати повну версію

Наша земля - унікальна планета у всесвіті, єдиний наш будинок. Кожна людина повинна дбати про довкілля і не сподіватися на іншого. Це, як помити за собою посуд, повинно стати звичкою.

Екологія Землі з кожним днем потерпає сильніше і сильніше. Будуються нові заводи, з'являється все більше автомобілів на дорогах, запускаються ракети і супутники. Це призводить до забруднення повітря, глобальному потепління, танення льодовиків, з'являються озонові діри. Вимирають цілі види тварин через вирубку лісів, багато водні ссавці і риби давно знаходяться під загрозою зникнення через забруднення водойм, адже багато автолюбителів заощаджують на автомийках і миють своїх залізних коней в природних джерелах, використовуючи побутову хімію.

У великих містах люди страждають захворюваннями дихальних шляхів через погану екологію. За межею міста виростають купи сміття, тому що пакети і пляшки не переробляються, а викидаються. Такі «дрібниці», про які ми не думаємо, призводять до розмноження гризунів і появі нових хвороб , які потім вони приносять в міста.


Щоб захистити нашу Землю від загибелі, кожен має почати із себе . У першу чергу, має бути дбайливе ставлення до природи, рослинам, які дають нам повітря. Не варто забруднювати міста дрібним сміттям, який не складно донести до урни, кидати вздовж тротуарів недопалки, папірці від цукерок, пробки від пляшок.

Якщо кожен загляне в себе і згадає, скільки шкоди він заподіяв природі, а після цього постарається бути мудрішими і дбайливіше, то наша «Блакитна планета» проіснує на сотні років довше, разом з нашими правнуками і їх нащадками.

Пряме посилання
Переглядів: 1053 | Завантажень: 60

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - ANIMAL’S...
Алгебра Ю. І Мальований, Г. М....
Презентація "Подорож Колу...
Презентація на тему: Епоха Вік...
Презентація на тему: фактори в...
Презентація на тему - Money (Г...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему: "Наша планета Земля" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!