Твір на тему "Недільна прогулянка" скачати обо дивитися онлайн - Довідник
Головна » Готові твори

Твір на тему "Недільна прогулянка"

Твір на тему "Недільна прогулянка" скачати

Скачати повну версію

Така зима, з великим снігом з яскравим сонечком - нечасте явище. Тому ми всім класом вирішили виїхати в неділю в ліс, щоб покататися на лижах. Одягнувшись потепліше, надівши рюкзаки в призначений час ми вже стояли в очікуванні нашого класного керівника. До лісу далеченько, і потрібно спочатку проїхатися з досить крутої гори. У зимовому лісі, немов у зачарованому царстві, дуже тихо. Білим сніговим покривом закрита земля і дерева, вони стоять, немов у шубах. Іноді лунає тріск замерзлих гілок, і наші кроки на лижні зліг поскрипують. Навіть не хочеться розмовляти, щоб не порушувати цю дивовижну і в той же час дзвінку тишу.

На своєму шляху ми нікого не зустріли , навіть жодної стежки не було протоптали , значить , ми - першопрохідці! І таке відчуття захопило нас всіх , ця неземна краса , що ми всі просто завмерли , замилувавшись цим зимовим пейзажем. Тут наш заводила , весело свиснув і помчав вниз по горі , відразу ж за ним утворилася лижня , по якій ми слідом за ним проїхали. Цей спуск надав нам усім бадьорості і гарного настрою. Спустившись вниз , ми опинилися в негустому лісі , де дружно згадали, як проводили тут літо , грали в хованки , збирали і тут же їли лісові ягоди. Тепер все стало іншим , ліс , як би заснув. Дерева стали схожі на вельмож , які вбралися у свої найкрасивіші одягу , особливо виділялися їх шапки , немов з яскраво білого хутра. Строй дерев у вигляді мовчазних велетнів , нагадував почесна варта , який вишикувався перед нашою великою компанією. Покликавши свою подружку , я дуже здивувалася , як звучить мій голос в цій морозній тиші , він був виразним і дзвінким .

Досхочу намилувавшись зимовим пейзажем , ми покотили далі . На деяких засніжених деревах ми всі раптом одночасно побачили яскраво -червоні крапельки . Коли під'їхали до них , то зрозуміли , що це горобинові , пурпурні грона ягід. На білому сніжному фоні вони дуже яскраво виділялися , ми , звичайно ж , вирішили спробувати. Ягоди виявилися дуже смачними , злегка кислуватими . Кожна ягідка , з'їдена нами , просто танула у нас в роті. Поласувавши зимовим частуванням лісу , ми вирішили повертатися додому , бо вже почало темніти . Ми не встигли помітити , як швидко минув час , так як були захоплені дивовижною і неповторною красою лісу. Думаю , що нам всім надовго вистачить незабутніх і дуже радісних вражень про нашу недільної прогулянці в зимовому лісі.
Переглядів: 298 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - Пам'...
Розв'язання до: Збірник за...
Готові лабораторні роботи з фі...
Фізика Т. М. Засєкіна, Д. О. З...
Українська мова 9 клас В. В. З...
Вплив шоколаду на організм люд...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Недільна прогулянка" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!