Головна » Готові твори

Твір на тему "Недільна прогулянка"

Твір на тему "Недільна прогулянка" скачати

Скачати повну версію

Така зима, з великим снігом з яскравим сонечком - нечасте явище. Тому ми всім класом вирішили виїхати в неділю в ліс, щоб покататися на лижах. Одягнувшись потепліше, надівши рюкзаки в призначений час ми вже стояли в очікуванні нашого класного керівника. До лісу далеченько, і потрібно спочатку проїхатися з досить крутої гори. У зимовому лісі, немов у зачарованому царстві, дуже тихо. Білим сніговим покривом закрита земля і дерева, вони стоять, немов у шубах. Іноді лунає тріск замерзлих гілок, і наші кроки на лижні зліг поскрипують. Навіть не хочеться розмовляти, щоб не порушувати цю дивовижну і в той же час дзвінку тишу.

На своєму шляху ми нікого не зустріли , навіть жодної стежки не було протоптали , значить , ми - першопрохідці! І таке відчуття захопило нас всіх , ця неземна краса , що ми всі просто завмерли , замилувавшись цим зимовим пейзажем. Тут наш заводила , весело свиснув і помчав вниз по горі , відразу ж за ним утворилася лижня , по якій ми слідом за ним проїхали. Цей спуск надав нам усім бадьорості і гарного настрою. Спустившись вниз , ми опинилися в негустому лісі , де дружно згадали, як проводили тут літо , грали в хованки , збирали і тут же їли лісові ягоди. Тепер все стало іншим , ліс , як би заснув. Дерева стали схожі на вельмож , які вбралися у свої найкрасивіші одягу , особливо виділялися їх шапки , немов з яскраво білого хутра. Строй дерев у вигляді мовчазних велетнів , нагадував почесна варта , який вишикувався перед нашою великою компанією. Покликавши свою подружку , я дуже здивувалася , як звучить мій голос в цій морозній тиші , він був виразним і дзвінким .

Досхочу намилувавшись зимовим пейзажем , ми покотили далі . На деяких засніжених деревах ми всі раптом одночасно побачили яскраво -червоні крапельки . Коли під'їхали до них , то зрозуміли , що це горобинові , пурпурні грона ягід. На білому сніжному фоні вони дуже яскраво виділялися , ми , звичайно ж , вирішили спробувати. Ягоди виявилися дуже смачними , злегка кислуватими . Кожна ягідка , з'їдена нами , просто танула у нас в роті. Поласувавши зимовим частуванням лісу , ми вирішили повертатися додому , бо вже почало темніти . Ми не встигли помітити , як швидко минув час , так як були захоплені дивовижною і неповторною красою лісу. Думаю , що нам всім надовго вистачить незабутніх і дуже радісних вражень про нашу недільної прогулянці в зимовому лісі.
Пряме посилання
Переглядів: 337 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

КУЛЬТУРА РОСІЇ В КІНЦІ XIX - П...
Рідна мова О. П. Глазова, Ю. Б...
Презентація на тему - ЯВИЩА У ...
Презентація на тему - LETTER C...
Твір на тему: Пам'ятки США
Презентація на тему - ХАРЧУВАН...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Недільна прогулянка" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!