Головна » Готові твори

Твір на тему "Одяг"

Твір на тему "Одяг" скачати

Скачати повну версію

"По одягу зустрічають..." і т.д., в цій прислів'ї є раціональне зерно. Одяг людини може «розповісти» про те, що він із себе представляє, і як до себе ставиться. Це можуть бути не тільки такі якості, як сумлінність, сталість, високі моральні норми, а й бунтарство і невдоволення. це свого роду розпізнавальний знак. для деяких підлітків це може бути рвана одяг або в стилі а- ля панк , для інших навпаки , стильна і дуже дорога річ , вироблена відомими модельєрами . Таким чином , вони створюють імідж. Хто то своїми нарядами бажає привернути до себе більше уваги з боку протилежної статі , чи здаватися старше , ніж є насправді.

Як правило , для більшості підлітків одяг є можливістю як-небудь проявити особисту індивідуальність і незалежність. У цьому віці ми ще перебуваємо в такому процесі , як становлення людини , як особистості , ми змінюємося і ростемо . Часто для вираження свого «я» молоді люди самі не впевнені в тому , що саме вони хочуть висловити і довести іншим своїми нарядами.

Ексцентрична і викликає одяг на підлітках , шокуюча не тільки викладачів, а й батьків - це зовсім не «індивідуальність», а швидше за все, звичайна незрілість . Більшість все ж таки віддає перевагу надягати таку ж одяг , в якій бачить своїх однолітків, тоді вони почуваються впевнено в будь-якій компанії .

Особисто я не намагаюся гнатися за модою , адже ця дама дуже мінлива. По-перше , це дуже дорогий одяг , а по-друге - завтра вже вийде з моди. Потрібно завжди мати свій смак і думку з приводу , який одяг носити. Краще все ж дотримуватися високих норм , вибирати більш якісну , яка може довше прослужити . Не одяг прикрашає людину , а його позиція в суспільстві. На мою думку одяг має бути елегантна, зручна , тобто обрана зі смаком , який потрібно розвивати в собі. Тут головне не мода , і напрям і рівень стилю . Якщо людина одягнений і все , включаючи колір , форму і малюнок витримані і узгоджені між собою, то він виглядатиме в естетичному плані дуже елегантним. У деяких смак розвинений з самого раннього дитинства , вони бачать , як одягаються батьки і слідують їх приклад , підбираючи туалет вже для себе.

Слід твердо запам'ятати, що будь-який одяг на нас , має бути доглянутою, тобто ні в якому разі у неї не повинен бути неохайним зовнішній вигляд , він як повна протилежність до доглянутості та елегантності будь-якого виду одягу , навіть самого модного і дорогого.
Пряме посилання
Переглядів: 1821 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - Чому ми ...
Презентація на тему - Pets and...
Презентація на тему - Астроном...
Презентація на тему - Різноман...
Презентація на тему - ЛОКАЛЬНІ...
Презентація на тему - Мексика....

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Одяг" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!