Головна » Готові твори

Твір на тему: Олімпійські ігри

Твір на тему: Олімпійські ігри скачати

Скачати повну версію

Олімпійські ігри - це свого роду ритуал, спрямований на демонстрацію сили, спритності і швидкості всіх учасників з кожної країни. Корінням вони йдуть ще до Стародавньої Греції, де, як відомо, дуже любили і шанували спорт і хорошу фізичну форму - "в здоровому тілі - здоровий дух.

В іграх могли брати участь кращі з представників своєї нації і народу, а переможець в свою чергу був прославлений як герой. Але з приходом римлян ігри стали в'янути, а в другій половині восьмого століття нашої ери взагалі було заборонено як язичницький обряд.

Але в 1896 році стартувало початок першого нових Олімпійських ігор , вони проводилися з періодичністю кожні чотири роки. Крім років війни. Міжнародний спортивний конгрес затвердив в 1894 році правила і положення Олімпійських ігор. Був організований Міжнародний олімпійський комітет. Олімпійські ігри повинні об'єднувати і дати можливість показати себе і представити свою країну спортсменам -аматорам в чесних і рівноправних змаганнях. Не має місце бути ніякої дискримінації.

Місце проведення Олімпійських ігор вибирає МОК, для їх організації вибирають не країну, а місто . Основною версією кілець на прапорі є п'ять континентів, які беруть участь в іграх: Африка - чорний, Америка- червоний, Європа - синій, Австралія - зелений і Азія - жовтий кольори.

Гімн, як символіка ігор вперше був виконаний 1896 на перших іграх, і без змін виконувався. Але пізніше стали дозволені переклади слів на мову приймаючої країни. Олімпійський вогонь - вперше був запалений на дев'яту олімпійських іграх в Амстердамі. Він символізує нестримну волю до перемоги - волю вогню. Вогонь запалюють на початку ігор, і він горить до самого їх завершення.

Офіційну емблему, символіку та талісман гри розробляють організатори. Емблема повинна мати унікальний вид, стати візитною карткою обраної країни. Емблема країни, як і талісман ігор, є основною частиною сувенірної продукції , що випускаються в значній кількості. Доходи від продажів значні, і становлять не малу частину від доходів самої Олімпіади, до речі, вони не завжди покривають витрати .

Олімпійські ігри - це хороша можливість для всіх країн і для кожної окремо проявити себе, і показати, чого встигли досягти її спортсмени. А також це велика честь і удача для країни-організатора, але це монета з двома сторонами. Це величезна можливість і колосальна удача, але з іншого - можливість погану організацію. Адже ніхто не хоче вдарити «в бруд обличчям».
Пряме посилання
Переглядів: 1067 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Готові лабораторні роботи з фі...
Презентація на тему - Шотланді...
Презентація на тему - Великодн...
Презентації з німецької мови н...
Презентація на тему - Честь і ...
Збірка задач і завдань для тем...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему: Олімпійські ігри який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!