Твір на тему: Олімпійські ігри скачати обо дивитися онлайн - Довідник
Головна » Готові твори

Твір на тему: Олімпійські ігри

Твір на тему: Олімпійські ігри скачати

Скачати повну версію

Олімпійські ігри - це свого роду ритуал, спрямований на демонстрацію сили, спритності і швидкості всіх учасників з кожної країни. Корінням вони йдуть ще до Стародавньої Греції, де, як відомо, дуже любили і шанували спорт і хорошу фізичну форму - "в здоровому тілі - здоровий дух.

В іграх могли брати участь кращі з представників своєї нації і народу, а переможець в свою чергу був прославлений як герой. Але з приходом римлян ігри стали в'янути, а в другій половині восьмого століття нашої ери взагалі було заборонено як язичницький обряд.

Але в 1896 році стартувало початок першого нових Олімпійських ігор , вони проводилися з періодичністю кожні чотири роки. Крім років війни. Міжнародний спортивний конгрес затвердив в 1894 році правила і положення Олімпійських ігор. Був організований Міжнародний олімпійський комітет. Олімпійські ігри повинні об'єднувати і дати можливість показати себе і представити свою країну спортсменам -аматорам в чесних і рівноправних змаганнях. Не має місце бути ніякої дискримінації.

Місце проведення Олімпійських ігор вибирає МОК, для їх організації вибирають не країну, а місто . Основною версією кілець на прапорі є п'ять континентів, які беруть участь в іграх: Африка - чорний, Америка- червоний, Європа - синій, Австралія - зелений і Азія - жовтий кольори.

Гімн, як символіка ігор вперше був виконаний 1896 на перших іграх, і без змін виконувався. Але пізніше стали дозволені переклади слів на мову приймаючої країни. Олімпійський вогонь - вперше був запалений на дев'яту олімпійських іграх в Амстердамі. Він символізує нестримну волю до перемоги - волю вогню. Вогонь запалюють на початку ігор, і він горить до самого їх завершення.

Офіційну емблему, символіку та талісман гри розробляють організатори. Емблема повинна мати унікальний вид, стати візитною карткою обраної країни. Емблема країни, як і талісман ігор, є основною частиною сувенірної продукції , що випускаються в значній кількості. Доходи від продажів значні, і становлять не малу частину від доходів самої Олімпіади, до речі, вони не завжди покривають витрати .

Олімпійські ігри - це хороша можливість для всіх країн і для кожної окремо проявити себе, і показати, чого встигли досягти її спортсмени. А також це велика честь і удача для країни-організатора, але це монета з двома сторонами. Це величезна можливість і колосальна удача, але з іншого - можливість погану організацію. Адже ніхто не хоче вдарити «в бруд обличчям».
Переглядів: 918 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - Функціон...
Презентація на тему - Шотланді...
Фізика Т. М. Засєкіна, Д. О. З...
Презентація на тему - Music an...
Твір на тему "З любов'...
OUR ENVIRONMENT (Наше довкілля...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему: Олімпійські ігри який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!