Головна » Готові твори

Твір на тему "Опис зовнішності людини"

Твір на тему "Опис зовнішності людини" скачати

Скачати повну версію

Я часто вдивляюся в обличчя перехожих, мені дуже цікаво, про що вони зараз думають. Я не фізіономіст, тільки вчуся. От мені завжди було дуже цікаво, чи можна з виразу обличчя людини дізнатися, чим він займається, яку має професію? Іноді це зовсім не складно. Бачачи в метро поперед себе сидячого молодої людини, з накачаними м'язами і зі спортивною сумкою в руках, відразу можна зрозуміти , що він займається спортом і їде на тренування або вже зі спортзалу. Тоді я намагаюся здогадатися , яким саме видом спорту він може займатися. З його великим зростанням , швидше за все це заняття волейболом чи баскетболом. За зовнішнім виглядом , він витривалий , а там потрібна сила і спритність. Так я спостерігав за юнаків , поки в вагон не зайшов його товариш , вони розговорилися . Виявляється вони обидва баскетболісти . Мені було дуже цікаво і навіть приємно , що моє припущення підтвердилося.

Є всім відома приказка , яка говорить про те , що дзеркалом душі людини є її обличчя. Можливо, що й так . От взяти нашого вчителя з фізичної культури . Це веселий , життєрадісний чоловік. Він завжди в гарному настрої і фізичній формі. На уроках він завжди в стильному спортивному костюмі. У нього дуже струнка фігура , і ми , хлопці , всі хочемо бути такими ж. Коли ми його зустрічаємо поза стінами школи , він все також весел , але одягнений вже зовсім по -іншому. Іноді й не впізнати. Ми часто бачимо його в костюмі , в білосніжною сорочкою і дуже красивими краватками. Наші дівчатка навіть задивляються на зовнішність нашого викладача - фізрука .

У нього злегка витягнуте обличчя , дуже красива модна стрижка. Його широко посаджені густі , чорні , як смола , брови , наче крила птахів над його синіми , як небо , очима. Погляд у нього завжди дуже розумний і відвертий , але не варто спокушатися , він не такий простий , як здається. Його удавана доброта і відвертість , притаманна будь-якому чесній людині , відразу випаровується , лише варто йому побачити несправедливість або грубість. Тут же і вираз обличчя та очей дуже різко змінюється . Погляд стає гнівним і пронизливим .

Коли то нам довелося ненавмисно бути свідками того , як наш викладач розігнав групу підпилих молодих людей , які розгулювали перед нашою школою . Ось з таким виразом обличчя , яке було у нього , і злістю на цих хуліганів , мені б не хотілося зустрітися. Звичайно , це не показник того , що він був правий , але цим хлопцям вистачило його зростання , сили і спритності , щоб вони більше і не подумали повернутися до цієї будівлі .
Пряме посилання
Переглядів: 1078 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - Our firs...
Математика (рівень стандарту) ...
Алгебра Мерзляк А.Г., Номіровс...
Презентація на тему: Павло Тич...
Презентація на тему - ІСТОРІЯ ...
Презентація на тему - FAMOUS B...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Опис зовнішності людини" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!