Головна » Готові твори

Твір на тему "Осінь"

Твір на тему "Осінь" скачати

Скачати повну версію

Осінь - одна з найбільш чудових і зачаровують явищ. Ще зовсім недавно на деревах красувалися яскраво- зелені крони, а тепер, за якихось кілька тижнів все змінилося. Масивні стовбури дерев скидають яскраво- жовті та оранжеві одежини. Сонце світить яскраво, але гріє вже не так сильно. Від цього настає смуток, але як красиво... Гуляючи в парку на стежках шарудить сухе листя, але ще не опалий клен у своєму пухнастому вбранні червонуватого кольору, з різьбленими листям , чарує своєю красою. Осінь, як художник, прикрасила небо в сірий колір, траву в коричнево -зелені відтінки, а стовбури дерев зробила більш масивними, високими, важкими.

Іноді восени ставати трохи сумно , хочеться ще поніжитися під літнім сонечком , але скільки яскравих фарб і нових відчуттів приносить ця пора. Вранці стало прохолодно , але повітря стало начебто легше , вулиці візуально розширилися , а коли збираються птахи під вікном , щоб полетіти в теплі краї , здається , що їх не сотні , а тисячі.

Манящая краса осені змушує задуматися , занурює в мрії. Вийшовши в парк на прогулянку всі проблеми забуваються , душа відпочиває , насолоджуючись мальовничими пейзажами. З приходом вересня яскраві сонячні дні замінюють неосяжні темно- сірі хмари , які закрили собою все небо . Під ногами утворилися невеликі калюжі , які поступово поповнюються дрібними холодними краплями з неба.

Після того , як природа поміняла своє вбрання з зеленого на жовтий , приходить відчуття сонливості. Вулиці спорожніли , природа втомилася і хоче зануритися в зимову сплячку , щоб відпочити від суєти.

Сидячи вдома біля вікна і дивлячись на мальовничу картинку , яку подарувала нам осінь , настає стан спокою . Ніби все завмерло . Не дарма цю чудову пору перевтілень описують у своїх творах поети . Хоч на вулиці і прохолодно , але побачивши жовто -червоні фарби , в душі панує особливий настрій.
Пряме посилання
Переглядів: 352 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Рідна мова М. І. Пентилюк та і...
Англійська мова О. Д. Карп'...
Презентація на тему - ТРИВАЛІС...
Алгебра, Є. П. Неліна (Профіль...
Презентація на тему - ХАРЧУВАН...
Відповіді та рішення до підруч...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Осінь" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!