Головна » Готові твори

Твір на тему "Осінній ліс"

Твір на тему "Осінній ліс" скачати

Скачати повну версію

В осінньому лісі дерева надягають своє святкове вбрання, і часом здається , що вони так проводжають літо. Яскраво -жовті, лимонні, багряні, вишневі - яких тільки кольорів немає в цьому багатому оздобленні лісу. У деяких місцях ще надовго залишаються дерева і кущі зеленими, напевно, щоб ще хоч трішки затримати догляд літа. Ми з братом любимо разом зі своїми батьками ходити за грибами, там ми відпочиваємо і милуємося природою.

У цей теплий день ще світило сонечко , недавно пройшов дощ, тому в саму пору їхати за маслятами , опеньками , лисичками і білими грибами. Всі ми взяли з собою по величезному кошику в надії на великий «урожай» грибів , але ... мабуть , вони ще не проклюнулися . Але не їхати ж з порожніми руками , в осінньому лісі є ще багато інших дарів природи. Вирішили назбирати диких лісових горіхів і яскраво- червоних ягід шипшини . Мама буде нам їх заварювати взимку, і ми всією сім'єю холодними , довгими вечорами будемо пити смачний і дуже корисний чай і згадувати нашу поїздку в осінній ліс. У лісі у нас є «своя» галявинка , на якій ми завжди відпочиваємо. Мама , як завжди , бере з собою термос з чаєм , смачні пиріжки і ми , нагулявшись по лісу , втомлені , але задоволені , сидячи на пеньках , уплітаємо все це з превеликим задоволенням. Тут все здається дуже смачним. На галявині , зростає дика груша і на опалому плодах ми бачили ос, напевно , де то рядом їх гніздо. Здорово спостерігати за павуками , які заплели павутиною все , що можна, тому вона раз у раз приклеюється до наших особам.

Скоро осінь вступить у свої права , із затяжними дощами і вогким холодним повітрям , тоді вже в осінньому лісі не буде так затишно і комфортно. Але поки ще можна насолоджуватися останніми теплими осінніми днями, милуватися всім різнобарв'ям осіннього лісу , ми ще не раз поїдемо сюди на вихідних. Ми з братом дуже любимо дивитися на осінній ліс з пагорба і фотографувати це диво природи. Ліс , немов хваченний пожежею з яскравими жовто- помаранчевими відблисками , просто заворожує. З цього місця дуже добре видно острівці ялин і сосен , які своєю зеленню голок виділяються серед яскравих , червоних і жовтих кольорів інших дерев . Вся увядающая трава покрита блискучими нитками павутини , вони немов срібні , а в деяких місцях схожі на перламутровий блиск перлів. Звичайно ж , така краса не може залишити байдужими ні художників , ні поетів. Напевно, тому в російській літературі так багато творів , в яких описується саме осінній ліс і картин великих художників , на яких ми можемо бачити красу осінньої природи відображеною рукою майстра на полотнах.
Пряме посилання
Переглядів: 714 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація кросворд по Англій...
Презентація на тему Австрія
Презентація на тему - Організа...
Фізика Т. М. Засєкіна, Д. О. З...
Відповіді на завдання підручни...
Презентація на тему - Pets

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Осінній ліс" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!