Головна » Готові твори

Твір на тему "Освіта у Великобританії"

Твір на тему "Освіта у Великобританії" скачати

Скачати повну версію

Освіта у Великобританії ділиться на 5 підрозділів: дошкільна, початкова, середня, старше і високу освіту. Батьки в праві самі вирішувати буде дитина ходити в садок чи ні. А дітки віком від 5-6 років зобов'язані йти в початкову школу. Вся система освіти британців ділиться на два види: державний і приватний.

Діти 3-4 річного віку здобувають дошкільну освіту, проте це не обов'язково. На сьогодні у Великобританії тільки 30% діток відвідують дитячий садок. Початкову освіту мають отримати всі діти. Тут вчать малювати, займатися ліпленням, пізніше дітей навчають алфавітом, вчать читати, писати і рахувати. У віці 7 років англійська школяр вивчає три мови: англійська, французька і латинь.

Середня освіта триває 5 років, після закінчення школярі здають іспити після йдуть в старшу школу. А далі підліток сам вирішує йти йому працювати або продовжити вчитися. Після кожної школи школяр зобов'язаний здати іспит для проходження в іншу школу. По суті, дуже схоже на нашу систему освіти. Як же їм пощастило , перший урок у них зазвичай починається о 9 годині ранку, є великий перерву на обід близько години. В англійських школах система оцінювання від 1 до 100.

Солідно мати вищу освіту у англійців. Це їм дозволяє отримати відмінну престижну роботу. Адже з британським дипломом відкриваються безліч доріг. Ступінь бакалавра отримують після 3 років навчання. Проте лікарям, архітекторам необхідно вчитися від 5 до 7 років. Диплом магістра зазвичай отримують за 1-2 роки.

Яке ж має перевагу освіту у Великобританії? Британські дипломи, сертифікати вважаються дуже престижним у всьому світі. У британських навчальних закладах найсучасніший метод навчання. Адже там працюють професійні викладачі, які повністю допомагають розкрити творчий і академічний потенціал дітей. Безліч країн світу обрали британську модель освіти . Адже її якість визнано в усьому світі.

Освіта у Великобританії навчить відмінно говорити і думати англійською мовою. Так як у всьому світі використовується англійська мова у сфері науки, бізнесу та інформаційних технологій. У навчальних закладах Великої Британії проходять постійні контролі., Спеціальні атестації . За останній час з'явилася величезна кількість різних навчальних закладів: школи, коледжі, університети, а також нові курси та спеціальні навчальні програми.
Пряме посилання
Переглядів: 1966 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Геометрія Г. В. Апостолова 11 ...
Факультативи з української мов...
Збірка задач і завдань для тем...
Географія О. Я. Скуратович, Р....
Презентація на тему: Павло Тич...
Презентація на тему - Античні ...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Освіта у Великобританії" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!