Головна » Готові твори

Твір на тему: Освіта в Канаді

Твір на тему: Освіта в Канаді скачати

Скачати повну версію

Одним з еталонів системи освіти по праву вважається Канада. Не дивно, що вчитися в навчальних заклади цієї країни прагнуть люди з усіх куточків світу. Адже недарма кажуть, що освіта - це одна з найкращих інвестицій в себе.

Оскільки Канада відноситься до англомовної суспільній системі, її освітня система дуже схожа з системою США (за винятком деяких відмінностей). Базова освіта обов'язково для всіх. Воно включає в себе початкову і середню школу для дітей у віці від 6 до 16 років. Школи знаходяться в підпорядкуванні органів місцевої влади, освітня політика яких залежить від статусу провінції.

Наприклад, в Ньюфаундленді дітям доведеться вчитися в школі 11 років, тоді як в Онтаріо аж 13. У деяких регіонах першому класу передує рік дитячого садка. Початкову освіту включає базову підготовку з загальних дисциплін, але в старших класах діти можуть вибирати собі предмети.

У міру наближення до закінчення шкільної програми, учень повинен визначитися, куди він хоче йти далі. Для вступу в університет необхідно пройти досить поглиблену підготовку, тому до вищих навчальних закладів потрапляють дуже здібні й талановиті. У канадських ВНЗ повною мірою була реалізована Болонська система. Завдяки їй студенти, крім загальнообов'язкових предметів, вибирають собі ті дисципліни, які, на їх думку, стануть в нагоді в майбутній спеціальності. Через такого підходу нудна навчання перетворюється на захоплююче дослідження.

В університетських стінах також панує атмосфера змагань, яка підштовхує учнів із завзяттям гризти граніт науки. Крім державних закладів існують і приватні університети, але від цього якість навчання ніяк не страждає.

У теж час студентам професійних училищ не доводиться сумувати. Робітники і середні спеціальності, які не потребують глибокої підготовки , також у пошані на просторах Канади.

Високий рівень тутешнього навчання дозволяє їм влаштуватися на гідні і високооплачувані посади.

Таким чином, канадська освітня система створила ідеальні передумови для розвитку особистісного потенціалу. Толерантність і демократичний підхід зробили свою справу - студенти, усвідомлюючи, що майбутнє тільки в їх руках, з відповідальністю і рішучістю беруться за власне навчання. І результат не змусив себе чекати: канадські випускники вважаються професіоналами своєї справи.
Переглядів: 453 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - ЕЛЕКТРОН...
Розв'язання до: Збірник за...
Фізика Є. В. Коршак, О. І. Ляш...
Презентація на тему: Епоха Вік...
Хімія Ярошенко О. Г. 10 клас
Твір на тему "З любов'...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему: Освіта в Канаді який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!