Головна » Готові твори

Твір на тему: Пам'ятки США

Твір на тему: Пам'ятки США скачати

Скачати повну версію

Сполучені Штати Америки визнані однією з найбільших країн у всьому світі. Вони включають 50 окремих штатів, в кожному з них є, на що подивитися приїжджим . Щороку кілька мільйонів відвідувачів приймають США. Однозначно сказати не можна, що саме приваблює така кількість людей. Кожен переслідує свої особисті цілі. Хтось хоче вивчити і вдосконалити англійську, хтось знайти престижну і перспективну роботу. Але багато все-таки їдуть подивитися на історично знамениті місця і архітектурні споруди.

Щоб подивитися на всі визначні пам'ятки країни, місяцем тут не обійдешся. Крім того, Сполучені Штати для багатьох залишаються якимось далеким і не збагненним таїнством . Наприклад, якщо росіянин збереться відвідати Штати, то на літаку йому доведеться летіти цілий день.

Ця країна займає лідируючі позиції за кількістю пам'яток. Найбільш відомі з них:

Статуя свободи . Здавна цей пам'ятник вважають символом країни. Який був подарований США французьким урядом. Автор проекту - архітектор Ф. Батольді, уродженець Франції. У нижній частині монумента розмістили музей. Знаходиться в Нью -Йорку.

Хмарочос Empire State Building. Зведення почалося в 1930-х роках. Будівництво просувалося з неймовірною швидкістю і склало 14 місяців. Колись воно було найвищим у світі з висотою майже 500 метрів, і має 102 поверхи. Цей хмарочос великими компаніями використовується як рекламний хід , прикрашають напередодні свят. Зазвичай часто використовують різного роду підсвічування. Знаходиться в штаті Нью -Йорка.

Голлівуд . Місто розташувалося в штаті Флорида. Він асоціюється з життям кіно , адже саме тут розташовані найбільші кінокомпанії і зірки кіно. Можна відвідати алею слави - це такого роду тротуар по бульвару, повністю викладений п'ятикутними зірками, на яких написані імена знаменитих людей.

Міст Золоті Ворота . Цей міст - це з'єднання двох берегів знаменитого протоки Золоті Врата. Він здавна приваблював людей , тому , проектних рішень була велика кількість. Найпершим, хто оголосив ідею будівництва став імператор США Нортон Перший . Дата створення моста - січень 1933 року. Будівництво тривало протягом 4 -х років. Спочатку він був відкритий тільки для пішоходів, а потім і для автомобільного транспорту. Раніше його навіть вважали 8 - м чудом світу. Вважається , що це місце приваблює самогубців.
Пряме посилання
Переглядів: 677 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Англійська мова А. М. Несвіт 8...
Презентація на тему - Гостра с...
Презентація на тему - Синтез м...
Презентація "Види і форми...
Презентація на тему - Шотланді...
Презентація на тему - ФРАНЦІЯ ...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему: Пам'ятки США який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!