Головна » Готові твори

Твір на тему "Пам'ятні події"

Твір на тему "Пам'ятні події" скачати

Скачати повну версію

Щороку я з батьками їжджу відпочивати до моря, ми намагаємося побувати в різних містах - курортах, як у нашій країні - Україні, в Криму. Куди ми тільки не приїжджали на відпочинок, завжди намагалися відвідати місцеві дельфінарії. Але ось уже і в нашому місті він відкритий, і ми всім класом пішли на це подання. Звичайно, він не такий великий, як наприклад в Севастополі, але все ж дуже цікаво подивитися ще раз це дивовижне шоу. Я вже всім однокласникам розповідала, про те що бачила в інших містах, тому нам всім цікаво, що ж можна побачити ще нового і захоплюючого в нашому місті. Приміщення басейну виконано з нових, сучасних будівельних матеріалів, воно дуже гарне, стіни, блакитного кольору , немов морська гладь. Внизу, з своїх крісел нам видно глибокий басейн з кришталево чистою водою і плаваючі в ньому «артисти» : котики і дельфіни.

Дельфіни вважаються дуже розумними ссавцями. Досвідчені дресирувальники проводять з ними тренування , в підсумку всі ми , глядачі, що прийшли на шоу , маємо можливість спостерігати за цими морськими гігантами , яких навчили різним трюкам. Звучить приємна мелодія і починається дійство ! Воно відразу ж заворожує , так як спостерігати за дрессировщикамі та їх розумними вихованцями , які виконують ефектні , часом дуже складні номери , дуже цікаво. На трибунах повний аншлаг , в басейні багато глядачів з дітьми , які з розкритими очима спостерігають за котиками , спритно крутять на своїх носах м'ячі . В цей же час показують все , на що здатні , дельфіни . Від одного до іншого летить м'яч , тобто вони показують нам, які вони прекрасні волейболісти , потім верхи на дельфінах по всьому периметру водного покриття проїжджає дресирувальник , оплески відразу ж заглушають гучну музику . Наступний номер програми : подолання кільця дельфінами , вони вистрибують з глибини і потрапляють прямо з середину кільця , яке тримає дресирувальник . Складається таке враження , що тварини все розуміють і їм дуже подобається грім оплесків , тому що відразу після овацій , вони ще з більшим азартом , спритністю і старанням показують все , на що здатні. Особливо всім сподобався трюк з діставанням з глибини і поверненням предметів , які дресирувальники кидали у воду. Не хотілося навіть йти після закінчення вистави , нам була надана можливість підійти до цих дивовижним тваринним , сфотографуватися разом з ними і навіть погодувати , але вже під контролем їх тренера - дресирувальника . Для мене цей день став пам'ятною подією , від якого всі мої однокласники були в захваті. Сподіваюся , що це буде не останнім походом в дельфінарій.
Пряме посилання
Переглядів: 328 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - Обчислен...
Презентація на тему - Астроном...
Презентація на тему - Наслідки...
Хімія Ярошенко 9 клас
Презентація на тему - ВТОРИННИ...
Шпаргалка з дисципліни Українс...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Пам'ятні події" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!