Головна » Готові твори

Твір на тему "Папір"

Твір на тему "Папір" скачати

Скачати повну версію

Хто не знає, що таке папір? Ми щодня списував десятки сторінок! Заяви, доповідні, довіреності, акти, ділова та приватне листування... Хіба може все це існувати без паперу? А скільки її йде на видання газет, журналів, оголошень! Додайте до цього величезні тиражі книг - підручників, творів класиків, сучасних письменників, перекладної літератури, серед якої дуже популярне чтиво - детективи.
Де тільки не зустрічаєшся з такою повсякденною річчю, як папір ! Без неї наша життя тепер абсолютно немислима. Хіба можна уявити літературний процес, навчання, книговидання без паперу? Але був час, коли люди без неї обходилися.
Глиняні і вощані пластинки, берестяні і шовкові смужки, старанно вирівняні дошки застосовувалися колись для письма. Але вони були незручні і непридатні для тривалого зберігання. Уявіть собі книгосховище, в якому збирають рукописи такого роду. Скільки місця буде потрібно для їх розміщення! Неважко здогадатися, що таке положення не могло тривати в умовах культурного прогресу людства.
Як же з'явився папір ? Хто її винайшов?
Папір створив нікому не ведений майстер в Китаї, традиційно ізольованому від решти світу. Папір спочатку виготовлялась в обстановці суворої секретності. Бамбук, довго мочені у воді , кип'ятили, поки він не перетворювався на пухку масу. Розбавлений водою і добре розмішати склад потім відбілююча на сонці. Сушена і пресована, цей папір була невисокої якості.
Китайці намагалися зберегти монополію на секрети бумаговаренной промисловості, але все-таки таємне стало явним. Кажуть, що ці секрети були видані військовополоненими китайцями. Ці легенди, однак, залишилися непідтвердженими.
На сучасному заводі високоякісний папір отримують з деревини листяних і хвойних порід. Роздроблені, просочені особливим складом, варені при особливій температурі стовбури дерев мають бути перетворені на текучу масу. Потім з неї виділяють ще проваріть повністю сучочкі, і вона майже готова. Структура паперу особлива: вона складається з волокон, густо переплетених і тісно зчеплених між собою.
У наше століття науково -технічного прогресу вже вишукані матеріали більш зручні, ніж звичайний папір. Майже не відрізняється від неї за зовнішнім виглядом, не палаюча у вогні, неразлагающіеся, не поглинає вологи, нова «папір» стає справжнім дивом. Навіть надовго закопана в землю, вона залишається все такою ж і не втрачає своєї міцності.
Пряме посилання
Переглядів: 488 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - НАЗВИ МІ...
Вступ до історії України, В. С...
Фізика Т. М. Засєкіна, Д. О. З...
Презентація на тему - Теорема ...
Геометрія Г. В. Апостолова 11 ...
Презентація на тему - параметр...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Папір" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!