Головна » Готові твори

Твір на тему "Пори року"

Твір на тему "Пори року" скачати

Скачати повну версію

У році є різні пори року, їх чотири, вони скоєно різні, але всі вони гарні по -своєму. Взимку, наприклад, повно різних свят, з подарунками, з катанням на крижаних гірках і грою в сніжки. Навесні пробуджується природа, розпускаються квіти. Восени можуть йти дощі, але вона все ж дуже красива, її називають золотою. У кожної людини є своє, улюблена пора року. Для мене, наприклад - це літо. Не тільки тому, що в цю пору найдовші за тривалістю канікули і тепле море з яскравим сонечком, а просто влітку мій день народження і мамин теж. Влітку, в самій його середині вже скрізь тепло, морська вода прогрівається настільки, що навіть воно не охолоджує. При сильній спеці можна піти в ліс, там і тінь є і дуже цікаво гуляти. У лісі влітку можна знайти лісові ягоди: малину, лохину.

Ми з батьками любимо всі пори року. Влітку , в жаркий сезон , ми їдемо на море. Взимку , коли багато снігу , ми вирушаємо кататися на лижах і на ковзанах. У нашому дворі побудували великий стадіон , тепер там можна в будь-який час року займатися спортом , так як там є і каток.

Коли я замислююся про тему «Пори року» , то в пам'яті відразу виникають герої їх чудової дитячої казки « Дванадцять місяців». І відразу перед очима брати-місяці , тобто представники всіх часів року зібралися разом біля багаття. От якби казки перетворювалися на бувальщина , то я б обов'язково розпитала б усіх цих братів окремо , в чому їх значимість , як місяців року. Ось, напевно , березень поскаржився б на те , що діти в цей час часто застуджуються . А відбувається це тому , що сонечко , хоч вже і яскравіше світить , але воно ще не гріє. А вже хочеться зняти пухові куртки , шарфи і шапки. Ось і починаються застуди. А що б сказав лютий січень і лютий з їх морозами ? Звичайно , кому приємно падати в ожеледь ? Але ж і Новий рік наступає взимку , а що може бути краще цього свята ? Іноді буває дуже жарким літо , і тоді подумки промовляєш , скоріше б уже осінь настала . Особливо набридають влітку комарі . Наша бесіда з місяцями була б швидше за все дуже довгою і довгою, так як є і позитивні моменти в кожному з них і негативні.

Потрібно дивитися на життя з оптимізмом , тоді будь-який час року, навіть морози , сльота і жаркий літню спеку будуть дарма . Я б у розмові з цими братами сказала б їм , що всі пори року і місяці кожного з них гарні по -своєму і цього набагато більше. Потрібно просто навчитися радіти життю і сприймати її такою, якою нам подарувала її наша матінка -природа. Один місяць змінює інший і так проходить зміни в природі , якими ми можемо милуватися в будь-який час року. Ми їх зустрічаємо і проводжаємо , цей порядок неможливо нікому порушити.
Пряме посилання
Переглядів: 1865 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Відповіді та рішення до підруч...
Презентація на тему - SYMBOLS ...
Презентація на тему - SEASONS
Алгебра Є. П. Неліна (академіч...
Англійська мова А. М. Несвіт (...
Презентація на тему - Наслідки...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Пори року" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!