Твір на тему "Пори року" скачати обо дивитися онлайн - Довідник
Головна » Готові твори

Твір на тему "Пори року"

Твір на тему "Пори року" скачати

Скачати повну версію

У році є різні пори року, їх чотири, вони скоєно різні, але всі вони гарні по -своєму. Взимку, наприклад, повно різних свят, з подарунками, з катанням на крижаних гірках і грою в сніжки. Навесні пробуджується природа, розпускаються квіти. Восени можуть йти дощі, але вона все ж дуже красива, її називають золотою. У кожної людини є своє, улюблена пора року. Для мене, наприклад - це літо. Не тільки тому, що в цю пору найдовші за тривалістю канікули і тепле море з яскравим сонечком, а просто влітку мій день народження і мамин теж. Влітку, в самій його середині вже скрізь тепло, морська вода прогрівається настільки, що навіть воно не охолоджує. При сильній спеці можна піти в ліс, там і тінь є і дуже цікаво гуляти. У лісі влітку можна знайти лісові ягоди: малину, лохину.

Ми з батьками любимо всі пори року. Влітку , в жаркий сезон , ми їдемо на море. Взимку , коли багато снігу , ми вирушаємо кататися на лижах і на ковзанах. У нашому дворі побудували великий стадіон , тепер там можна в будь-який час року займатися спортом , так як там є і каток.

Коли я замислююся про тему «Пори року» , то в пам'яті відразу виникають герої їх чудової дитячої казки « Дванадцять місяців». І відразу перед очима брати-місяці , тобто представники всіх часів року зібралися разом біля багаття. От якби казки перетворювалися на бувальщина , то я б обов'язково розпитала б усіх цих братів окремо , в чому їх значимість , як місяців року. Ось, напевно , березень поскаржився б на те , що діти в цей час часто застуджуються . А відбувається це тому , що сонечко , хоч вже і яскравіше світить , але воно ще не гріє. А вже хочеться зняти пухові куртки , шарфи і шапки. Ось і починаються застуди. А що б сказав лютий січень і лютий з їх морозами ? Звичайно , кому приємно падати в ожеледь ? Але ж і Новий рік наступає взимку , а що може бути краще цього свята ? Іноді буває дуже жарким літо , і тоді подумки промовляєш , скоріше б уже осінь настала . Особливо набридають влітку комарі . Наша бесіда з місяцями була б швидше за все дуже довгою і довгою, так як є і позитивні моменти в кожному з них і негативні.

Потрібно дивитися на життя з оптимізмом , тоді будь-який час року, навіть морози , сльота і жаркий літню спеку будуть дарма . Я б у розмові з цими братами сказала б їм , що всі пори року і місяці кожного з них гарні по -своєму і цього набагато більше. Потрібно просто навчитися радіти життю і сприймати її такою, якою нам подарувала її наша матінка -природа. Один місяць змінює інший і так проходить зміни в природі , якими ми можемо милуватися в будь-який час року. Ми їх зустрічаємо і проводжаємо , цей порядок неможливо нікому порушити.
Переглядів: 1706 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - Алмаз. К...
Презентація на тему - BIG LETT...
Презентація на тему - Планета ...
Незвичайні шкідливі звички у п...
Геометрія Г. П. Бевз, В. Г. Бе...
Відповіді на завдання підручни...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Пори року" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!